دانلود برنامه CareUEyes Pro تنظیم کنتراست و روشنایی مانیتور

دانلود CareUEyes Pro
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهCareUEyes Pro
دسته بندینرم افزار > نرم افزار کاربردی
تاریخ انتشار13 دسامبر 2023
بازدید28 بازدید
ورژنCareUEyes Pro
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز
حجم14 مگابایت

CareUEyes Pro نرم افزاری قدرتمند و هوشمند در جهت تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور است تا کاربران هنگام کار کردن با کامپیوتر احساس خستگی نکنند. در حقیقت با فیلتر کردن خودکار نور آبی، صفحه نمایش واضح تر به نظر می رسد و به جلوگیری از خستگی چشم نیز کمک می کند. این برنامه دارای چندین ایستگاه از پیش تنظیم شده است که دما و روشنایی رنگ را تنظیم می کند. در حقیقت هر چه دمای رنگ کمتر باشد نور آبی کمتری از نمایشگر تابش می کند. هم چنین برای هر کدام از حالت های معمولی، سفارشی، بازی، فیلم، در شب، ویرایش و خواندن، گزینه های اختصاصی دارد.

 CareUEyes Pro دانلود برنامه

تنظیم نور و رنگ صفحه نمایش رایانه برای جلوگیری از خستگی چشم

این برنامه روشنایی صفحه کامپیوتر را در محیط روشن یا تاریک کنترل می کند و به شما این امکان را می دهد تا هنگام کار نور صفحه و مانیتور خود را کم و زیاد کند. انواع LCD، TFT و LED با نور پس زمینه، به هیچ وجه به صفحه نمایش یا مانیتور شما آسیب نمی رساند. همچنین به شما یادآوری می کند که هر 45 دقیقه یک بار استراحت کنید. حتی می توانید فاصله زمانی را تا 20 دقیقه تنظیم کنید. قانون 20-20-20 بهترین راه برای جلوگیری از خستگی چشم است.

افزایش تمرکز هنگام کار با کامپیوتر

پنجره فوکوس CareUEyes در این اپلیکیشن به شما کمک می کند تمرکز خود را افزایش دهید و به راحتی متون، جداول و صفحات گسترده را روی صفحه کامپیوتر خود بخوانید. می توانید ارتفاع، رنگ، شفافیت و پنجره فوکوس را نیز سفارشی کنید.

دانلود نرم افزار CareUEyes Pro

ویژگی ها و نکات برجسته CareUEyes در محافظت از چشم‌ ها حین کار با کامپیوتر

8 حالت از پیش تعریف شده صفحه نمایش در این برنامه تعبیه شده است که می توانید حالت دلخواه خود را انتخاب کنید، همچنین می توانید رنگ و روشنایی صفحه را نیز سفارشی نماید.

Timer

تایمر CareUEyes Pro با پیروی از قوانین 20-20-20 برای جلوگیری از خستگی چشم، به طور هوشمند به شما یادآوری می کند که استراحت کنید.

Focus

ویژگی «Focus» به شما این امکان را می‌ دهد میزان نور و شفافیت صفحه نمایش خود را در حین مطالعه سفارشی کنید تا تمرکزتان بیشتر شود و بهره‌ وری را در حین مطالعه بهبود ببخشد.

Options

هر کدام از قابلیت های این برنامه دارای یک ویژگی کاربر پسند است که به شما این امکان را می دهد تا به نحو احسن به تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور خود بپردازید.

دانلود CareUEyes Pro برای ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *