دانلود برنامه Adobe InDesign

نام برنامه دانلود برنامه Adobe InDesign
تاریخ انتشار 18 مارس 2022
بازدید 928 بازدید
نسخه کرک دارد
سیستم عامل ویندوز

دانلود برنامه ادوب ایندایزین Adobe InDesign CC 2022 نسخه جدید برای ویندوز و مک: InDesign برنامه ای برای ویرایش و ساخت برشور، مجله و پروژه متنی گرافیکی می باشد.
فهرست

برنامه ادوب InDesign

Adobe InDesign یکی از بهترین نرم افزار های چاپ و انتشار محتوای دیجیتالی مانند بروشور، پوستر، روزنامه، مقاله و کتاب الکترونیکی است. این نرم افزار هوشمند، محصول شرکت Adobe است که با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز جهان، ابزاری قدرتمند در حروف چینی و صفحه آرایی ارایه می کند. Adobe InDesign نرم افزاری پیشرو در صنعت طراحی صفحه برای رایانه شخصی است که با استفاده از آن می توانید مقاله های زیبایی را در صنعت چاپی و رسانه های دیجیتال ایجاد کنید. InDesign CC همه ابزار هایی را که برای ساخت پوستر، کتاب، مجلات دیجیتال، کتاب های الکترونیکی، PDF های تعاملی و غیره نیاز است را به کاربران خود ارایه می کند.

دانلود برنامه Adobe InDesign

تاریخچه برنامه

در آغاز انتشار دسکتاپ، نرم افزار های Aldus PageMaker و Quark Xpress به منظور چاپ و انتشار محتوای دیجیتالی در نشریات آنلاین مورد استفاده قرار می گرفت. بعد از مدتی شرکت Adobe از طریق بازنویسی PageMaker، آن را جعل نمود و در سال 1999 برنامه ای تحت عنوان InDesign را معرفی کرد که به عنوان اولین نرم‌افزار انتشار دسکتاپ بومی Mac OS معرفی شد. از آن زمان تا به امروز طراحان و هنرمندان تولید محتوای دیجیتال از آن برای ایجاد طیفی گسترده ای از محصولات طراحی چاپ، کتاب، بروشور، روزنامه، مجلات و اخیراً برای تولید کتاب های الکترونیکی، PDF های تعاملی و سایر محتواهای دیجیتال استفاده می کنند.

دانلود برنامه Adobe InDesign

ویرایش آسان محتوا دیجیتال

برای بسیاری از ویراستاران پیش آمده است که بعد از انتشار محتوای دیجیتال، نویسنده بخواهد اندازه صفحه یا جهت آن را تغییر دهد که کار زمانبری برای ناشر است اما با جدید ترین ویژگی InDesign این تغییر به آسانی انجام می گیرد. Liquid Layout با ایجاد و اعمال قوانین خاص در مورد طرح‌ بندی‌ های جایگزین برای مدیریت اندازه‌ صفحات این فرآیند را تسهیل می‌کند. کاربران می توانند به منظور ویرایش تصاویر پیچیده تر در طراحی های InDesign از دیگر نرم افزار های شرکت Adobe مانند فتوشاپ و ایلاستریتور و بریج به عنوان برنامه پشتیبان استفاده کنند که باعث تسریع روند کار کاربران و بهبود سهولت استفاده از برنامه می شود.

دانلود برنامه Adobe InDesign

ویرایش و مدیریت فایل PDF

شرکت Adobe فرمت (PDF) را در سال 1993 اختراع کرد و با Adobe Acrobat Reader رایگان خود، سهولت ارتباط بین برنامه ها و پلتفرم ها را تغییر داد. بدین ترتیب چیدمان عکس و نوشته در کنار یکدیگر و تبدیل آنها به فایل PDF به راحتی امکان پذیر شد. علاوه بر این، می‌توانید بازخوردها و نظرات بعدی هر PDF علامت‌گذاری‌شده را مستقیماً از InDesign ردیابی و مدیریت کنید.

دانلود برنامه Adobe InDesign

قابلیت های Adobe InDesign

  • ارائه ابزار های مختلف به منظور طراحی و صفحه آرایی و حروف چینی
  • قابلیت اضافه کردن جدول به نوشته با table and cell styles
  • کنترل هوشمند متون
  • ایجاد فایل PDF در قالب های مختلف
  • ایجاد صفحات با اندازه های مختلف در یک سند
  • پشتیبانی از drag and drap

سوالات رایج دانلود برنامه Adobe InDesign

برنامه Adobe InDesign چیست و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار InDesign ابزاری برای طراحی و ویرایش اسناد چند صفحه ای حاوی متن، آثار هنری وکتور و تصاویر می باشد.

فتوشاپ و InDesign چه تفاوتی با هم دارند؟

فتوشاپ یک ابزار ویرایشگر عکس است، در حالی که InDesign یک برنامه برای طراحی و انتشار اسناد چند صفحه ای حاوی متن و تصاویر سنگین است. بنابراین، وقتی صحبت از پروژه‌هایی می‌شود که شامل متن زیادی هستند، InDesign ترجیح داده می‌شود.

اطلاعات فایل
  • پسورد: downloadct.com
باکس دانلود

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها