دانلود برنامه Auslogics Duplicate File Finder

دانلود Auslogics Duplicate File Finder
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهAuslogics Duplicate File Finder
دسته بندینرم افزار > نرم افزار کاربردی
تاریخ انتشار21 دسامبر 2023
بازدید2 بازدید
ورژن10.0.0.4
سیستم عامل ویندوز
حجم16 مگابایت

Auslogics Duplicate File Finder نرم افزاری هوشمند و مفید می باشد که تصاویر، اسناد و فایل های تکراری و بلا استفاده را از فضای هارد دیسک شما پاک می کند. انباشته شدن این موارد در طول زمان باعث مشکلاتی برای کاربران می گردد که در روند کار سیستم اختلال ایجاد می کنند و باعث کاهش سرعت آن می شوند. نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder این فایل ها را نه تنها با نام، بلکه از نظر محتوایی نیز مقایسه می کند و فضای خالی هارد دیسک شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این عملکرد به شما کمک می کند تا مجموعه فایل های رسانه ای خود را سازماندهی کنید و زمان لازم برای یکپارچه سازی هارد دیسک را کاهش دهید.

دانلود برنامه Auslogics Duplicate File Finder

حذف فایل های تکراری در محیط ویندوز

ممکن است صد ها عکس، ویدئو، فایل موسیقی یا اسناد داشته باشید که ردیابی آنها را گم کرده باشید. فضای دیسک رایانه شخصی شما در حال اتمام است، اما مرتب سازی فایل ها نیز بسیار دشوار به نظر می رسد زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است.  Duplicate File Finder به شما کمک می کند تا فایل های تکراری و بی فایده را پیدا کرده و حذف کنید تا فضای دیسک را آزاد نمایید و مجموعه فایل های خود را بهتر سازماندهی کنید. می توانید به آسانی لیست موارد تکراری را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کدام نسخه را نگه دارید و کدام را پاک کنید.

بهبود عملکرد کامپیوتر

فایل های یکسان و تکراری نه تنها فضای هارد دیسک شما را هدر می دهند بلکه ممکن است باعث کندی سیستم شوند. با حذف فایل های تکراری می توانید زمان مورد نیاز برای یکپارچه سازی هارد دیسک های خود را کاهش دهید و زمان مصرف آنتی ویروس برای اسکن کامپیوتر خود را به حداقل برسانید.

دانلود نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder

سازماندهی فایل های رسانه ای

مجموعه فایل‌ های رسانه‌ ای، مانند موسیقی، ویدئو، تصاویر و عکس‌ ها، اغلب منبع اصلی فایل‌ های یکسان و تکراری می‌ شوند. اگر یک مجموعه موسیقی از چند صد یا حتی هزاران فایل mp3 دارید، ممکن است بخواهید آنها را با حذف آهنگ های یکسان مرتب کنید. با Duplicate File Finder، می توانید فایل های رسانه ای خود را سازماندهی کنید و فضای خالی هارد دیسک را افزایش دهید.

پیدا کردن فایل های تکراری با Auslogics Duplicate File Finder

Auslogics Duplicate FileFinder دارای موتور جستجوی MD5 است که به برنامه اجازه می دهد بدون توجه به سایر معیار ها، فایل های تکراری را بر اساس محتوا جستجو کند. برای مثال، زمانی که دو آهنگ mp3 یا فایل ویدیویی یکسان نام‌ های متفاوتی داشته باشند، مفید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *