دانلود برنامه Autodesk 3ds Max

نام برنامه دانلود برنامه Autodesk 3ds Max
تاریخ انتشار 6 ژانویه 2022
بازدید 798 بازدید
نسخه کرک دارد
سیستم عامل ویندوز

برنامه مدل سازی و انیمیش سازی اتودسک تری دی مکس 2022 Autodesk 3ds Max یک استدیو و ابزار طراحی حرفه ای و مهندسی است که میتوانید آخرین ورژن آن همراه با فعال ساز از دانلودسیتی دریافت کنید.

فهرست

معرفی برنامه سه بعدی سازی 3DS Max

3DS Max یک محصول نرم افزار مدل سازی است که به شما امکان ایجاد انیمیشن و تصاویر سه بعدی خیره کننده را می دهد.این نرم افزار با ارایه ابزارهای کامل و حرفه ای مدل‌ سازی سه‌بعدی، الگوها، جلوه های نورپردازی و ابزارهای انیمیشن سازی کمک می کند تا ویدیوها، بازی‌ها و جلوه‌های بصری زیبایی را خلق کنید.این برنامه یک رندر قدرتمند است که امکان ارایه بهترین کیفیت در مدل‌سازی سه بعدی و انیمیشن سازی را به شما می‌دهد. 3DS Max به خاطر داشتن ابزارهای قدرتمند در معماری، طراحی بازی، انیمیشن سازی کامپیوتری، فیلمسازی، ساخت و ساز، تولیدات رسانه ای و آموزش مورد استفاده قرار می گیرد.

Autodesk 3ds Max دانلود برنامه

ویژگی های 3DS Max

برخی ویژگی های برنامه تری دی مکس

Autodesk 3ds Max دانلود برنامه

تصاویر سه بعدی

یکی از ویژگی های این برنامه ارائه یک دوربین جامع و کامل است که به شما این امکان را می دهد تا صحنه ها را از زاویه های متفاوت مجسم و تصویر سازی کنید.همچنین موقعیت، زاویه و مقیاس اشیا را در انیمیشن تغییر دهید.علاوه براین می توانید عناصر پویا و متحرک مانند پروازهای هوایی یا پیاده‌روی را به صحنه‌های خود، اضافه کنید.

Autodesk 3ds Max دانلود برنامه

انیمیشن

3DS Max ابزارهای انیمیشن کاملی ارائه می دهد تا بتوانید مدل های چند ضلعی ایجاد کنید.می‌توانید کنترل‌کننده‌ها را روی هر نقطه مورد نظر خود متمرکز و تنظیم کنید. این تکنیک اجازه می دهد تا آن نقطه را به صورت طبیعی و روان حرکت دهید.

Autodesk 3ds Max دانلود برنامه

نرم افزار رندر

هنگامی که صحنه شما کامل شد، یک موتور رندر قدرتمند، انیمیشن های شما را به یک فیلم روان و با قابلیت پخش تبدیل می کند. رندر همچنین به شما امکان طراحی و تصویرسازی را می دهد تا در حین کار صحنه های خود را با کیفیتی تقریباً تمام شده ببینید. این فرآیند باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود زیرا لازم نیست ساعت ها منتظر بمانید تا یک رندر زمان بر به پایان برسد تا بتوانید ببینید که کارتان چگونه پیش می رود.

API ها

3DS Max اپلیکیشن های برنامه نویسی کاربردی (API) نیز دارد که می تواند با محصولات نرم افزاری دیگر ادغام شود تا بهترین امکانات تصویر سازی و انیمیشن سازی را ارایه دهد. این نرم افزار به طور کامل با مدیریت داده ها، اتوماسیون طراحی، و رندر محصولات و غیره سازگار است.

سوالات متداول Autodesk 3ds Max دانلود برنامه

برنامه تری دی مکس چیست و چه کاربردی دارد ؟

تری‌دی‌مکس یک برنامه برای ساخت مدل سه بعدی، انیمیشن و رندرینگ است که برای طراحی ویژوال و بازی ساخته شده است. این برنامه جزو نرم افزارهای حرفه ای و تخصصی است که توسط اتودستک طراحی و منتشر گردیده است.کاربران این نرم افزار معمولا انیمیشن سازان ، مهندسان معمار و طراحی و سازندگان انیمیشن و تدوینگران هستند.

چرا 3ds max باز نمی شود ؟

جهت رفع این مشکل وارد مسیر مقابل شوید C:UsersYourUserAppDataLocalAutodesk3dsMax

در این پوشه ورژن یا نسخه برنامه را پیدا کنید و ۶۴bit را به عبارت “Backup” تغییر داده و سپس دوباره برنامه 3ds max اجرا کنید.

اطلاعات فایل
  • پسورد: downloadct.com
باکس دانلود

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها