BlockSite: Block Apps & Sites برنامه
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهBlockSite: Block Apps & Sites
دسته بندیابزار ها > اندروید > برنامه اندروید
تاریخ انتشار30 مارس 2024
بازدید91 بازدید
ورژن2.5.0.6302
مودنسخه پرمیوم
سیستم عامل اندروید
حجم27 - 29 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهBlockSite
گوگل پلیco.blocksite

BlockSite: Block Apps & Sites یک برنامه اندرویدی است که برای کمک به مدیریت فعالیت های دیجیتالی، افزایش بهره وری و ایجاد تعادل سالم بین تعامل آنلاین و زندگی آفلاین طراحی شده است. اپلیکیشن BlockSite با داشتن یک رابط کاربری آسان و عملکردهای قوی، به شما این امکان را می دهد که مسئولیت دستگاه خود را بر عهده بگیرید و در عین حال روی چیزهایی که واقعاً مهم هستند تمرکز کنید و ابزار ایده آلی برای پیمایش در دنیای دیجیتال شما در Android ارائه می دهد.

اندروید BlockSite: Block Apps & Sites دانلود برنامه

نحوه استفاده از برنامه BlockSite

با این مراحل ساده از اپلیکیشن BlockSite نهایت استفاده را ببرید:

  1. راه اندازی برنامه: برنامه BlockSite را در دستگاه اندروید خود باز کنید.
  2. مسدود کردن برنامه‌ ها و وب‌ سایت‌ ها: به بخش «مسدود کردن برنامه‌ ها و وب‌سایت‌ ها» دسترسی پیدا کنید تا مواردی را به لیست سیاه خود اضافه کنید.
  3.  پیکربندی حالت کار و مطالعه: تنظیمات را برای حالت کار و مطالعه با توجه به ترجیحات خود سفارشی کنید.
  4. ایجاد بلوک های زمان بندی شده: برنامه های خودکار را برای فعال کردن محدودیت های برنامه و وب سایت در بازه های زمانی خاص ایجاد کنید.
  5. فعال کردن محافظت از رمز عبور: با فعال کردن محافظت از رمز عبور برای تنظیمات BlockSite خود، امنیت را افزایش دهید.
  6. انجام چالش های روزانه: در چالش های روزانه برای کسب پاداش و پرورش عادات دیجیتال سالم تر شرکت کنید.
  7. نظارت بر استفاده: به طور منظم آمار و گزارش های استفاده شده را بررسی کنید تا پیشرفت خود را پیگیری کنید و عادات دیجیتال خود را برای بهره وری بهینه اصلاح کنید.

اندروید BlockSite: Block Apps & Sites دانلود برنامه

مسدود سازی سایت و نرم افزار با برنامه بلاک سایت

با مسدود کردن برنامه ها و وب سایت های مزاحم، کنترل زمان خود را دوباره به دست آورید. برنامه بلاک سایت به شما این امکان را می دهد که یک محیط دیجیتال متمرکز ایجاد کنید و به طور موثر از پلتفرم های وقت گیر مانند رسانه های اجتماعی و بازی ها جلوگیری کنید.

 چالش های روزانه جذاب

عادات دیجیتالی مثبت را از طریق چالش های روزانه پرورش دهید که شما را تشویق می کند تا حواس پرتی را به حداقل برسانید، سازماندهی کنید و پاداش بگیرید. این وظایف تعاملی یک رویکرد پیشگیرانه برای مدیریت تعاملات دیجیتالی شما را ترویج می کند.

بلوک های برنامه ریزی شده

با بلوک‌ های برنامه‌ریزی‌ شده که به‌طور خودکار برنامه‌ ها و وب‌سایت‌ های خاص را در زمان‌ های تعیین‌ شده مانند وعده‌ های غذایی، زمان خواب یا ساعات کاری غیرفعال می‌ کنند، سبک زندگی متعادلی را در پیش بگیرید. این الگوها، استفاده سالم‌تر از دستگاه را ترویج می‌ کند و استراحت‌ های منظم را توصیه می‌ کند.

اندروید BlockSite: Block Apps & Sites دانلود برنامه

محافظت با رمز عبور برای امنیت

با محافظت از رمز عبور از تنظیمات و مرزهای دیجیتال خود محافظت کنید. خواه فضای دیجیتال شخصی خود را ایمن کنید یا دستگاهی را به اشتراک بگذارید، این ویژگی از تغییرات غیرمجاز جلوگیری می کند و تمرکز ثابت را تضمین می کند.

حالت کار و مطالعه

عملکرد و تمرکز خود را با حالت کار و مطالعه افزایش دهید. این ویژگی تضمین می‌کند که فقط برنامه‌های ضروری در طول جلسات کاری یا مطالعه اختصاصی قابل دسترسی هستند، و حواس‌پرتی را به حداقل می‌رساند و کارایی را به حداکثر می‌ رساند.

اندروید BlockSite: Block Apps & Sites دانلود برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *