Boom Beach بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهBoom Beach
دسته بندیاستراتژی > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار29 مارس 2024
بازدید2 بازدید
ورژن51.115
مودالماس نامحدود
سیستم عامل اندروید
حجم427 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهSupercell
گوگل پلیcom.supercell.boombeach

Boom Beach یک بازی استراتژی ساخت‌ پناهگاه و نبرد چندنفره است که در آن با یک دشمن شرور در یک جزیره‌ای استوایی مبارزه می‌ کنید. شما باید در بازی بوم بیچ با یک برنامه استراتژیک به پایگاه‌ های دشمن حمله کنید تا ساکنان گروگان گرفته شده در جزایر را آزاد کرده و راز هایی را آشکار سازید. تفکر استراتژیک و تاکتیک ها در دنیای بازی بوم بیچ حکمفرما هستند. هم چنین در بازی ساحل بوم، موفقیت شما در گرو برنامه ریزی دقیق، ترکیب نیرو های هوشمند و ارتقای مقر خود برای باز کردن گزینه های پیشرفته است.

اندروید Boom Beach دانلود بازی

شروع ماجراجویی در بازی Boom Beach

در بازی Boom Beach، ماموریت شما، پاک سازی جزیره از افراد ظالم و ستمگر است. هم چنین پایگاه خود را در یکی از این جزایر ایجاد کنید، جایی که به آموزش نیروها و جمع آوری منابع حیاتی خواهید پرداخت؛ اما مراقب باشید، زیرا این جزایر، هر چند زیبا هستند اما مملو از خطرات تحت کنترل دشمن هستند.

کلید کسب پیروزی

خود را در رأس ارتشی قدرتمند تصور کنید که فرماندهی سربازان شجاع و کشتی های قدرتمند را بر عهده دارد. در ادامه حملات جسورانه ای را در جزایر تحت کنترل دشمن انجام دهید، اسیران را آزاد کنید و گنج ها را به تصرف خود در آورید. بازی بوم بیچ آزمونی برای هوش استراتژیک شماست که در آن هر تصمیم آینده ای پیش بینی نشده دارد که به پیروزی های باشکوه یا شکست های پیش بینی نشده منجر شود.

اندروید Boom Beach دانلود بازی

تسلط بر هنر جنگ و استراتژی

با هر پیشرفت در بازی شاهد تکامل قدرت نظامی خود باشید. تجهیزات جنگی خود را تقویت کنید، تعداد نیرو های خود را گسترش دهید و هر چالشی را به فرصتی برای نشان دادن درخشش مهارت های استراتژیک خود تبدیل کنید. با هر برد، هیجان پیروزی در شما تقویت می شود زیرا متوجه می شوید که با هر فتح، مهارت های شما بیشتر و سبک نبرد استراتژیک شما قدرتمندتر می شود.

ترکیبی از نوستالژی و نوآوری

برای طرفداران بازی کلش رویال Clash Royale، بوم بیچ مانند یک همراه آشنا، آراسته به گرافیک های جذاب و شخصیت های دوست داشتنی احساس می شود. با این حال، بازی Boom Beach داستان تازه ای به ارمغان می آورد که مملو از موانع جدید و ماجرا های هیجان انگیز است.

اندروید Boom Beach دانلود بازی

تسخیر، کاوش و پیروزی در بازی بوم بیچ

سفری گسترده را در بازی بوم بیچ آغاز کنید؛ دنیایی پر از خطر و سرشار از ثروت را طی کنید، جایی که هر جزیره رمز و راز و چالش جدیدی را ارائه می دهد.

  • جنگ جهانی: در نبرد های حماسی علیه لشکر بازیکنان شرکت کنید و برای برتری و منابع ارزشمند رقابت کنید.
  • تصمیمات استراتژیک: از مجموعه متنوعی از ساختمان ها، منابع و سربازان استفاده کنید. هر تصمیمی مسیر شما را به سوی پیروزی شکل می دهد.
  • گرافیک بالا: خود را در گرافیک HD و صدا های فریبنده غوطه ور کنید که به دنیای بازی بوم بیچ روح تازه ای می بخشد.

 قدرت همکاری در بازی ساحل بوم

با تشکیل یا پیوستن به یک گروه ویژه، قدرت کار تیمی را افزایش دهید. با بازیکنان سرتاسر جهان همکاری کنید، به صورت دسته جمعی، حملات استراتژیک داشته باشید و ماموریت هایی را برای شکست دادن Blackguard مهیب آغاز کنید.

اندروید Boom Beach دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *