Call of Dragons بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهCall of Dragons
دسته بندیاستراتژی > اکشن > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار23 می 2024
بازدید55 بازدید
ورژن1.0.23.25
مودپول بی نهایت
سیستم عامل اندروید
حجم1.24 گیگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهFARLIGHT
گوگل پلیcom.farlightgames.samo.gp

بازی Call of Dragons بازیکنان را به دنیای جادویی می برد که در آن جانوران افسانه ای آزادانه پرسه می زنند. این ماجراجویی اندرویدی ترکیبی فراگیر از پرورش اژدها، نبرد های جذاب و داستانی فریبنده را ارائه می دهد. در بازی ندای‌ اژادر، بازیکنان می توانند اژدهای دلخواه خود را بسازند، در نبرد های حماسی شرکت کنند و بر سرنوشت قلمرو اژدها تأثیر بگذارند.

اندروید Call of Dragons دانلود بازی

ویژگی های منحصر به فرد بازی Call of Dragons

لذت پرورش و جمع آوری اژادر هایی را که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند را در بازی Call of Dragons تجربه کنید. دنیای وسیع اژادر را طی کنید و اسرار و افسانه های موجود در اطراف موجودات کمیاب و افسانه ای را کشف کنید. هر اژدها دارای طراحی های جذاب و ویژگی های متمایز است که به مجموعه شما عمق می بخشد و تجربه گیم پلی را بهبود می بخشد.

دوئل های حماسی

با اژدهای خود در نبردهای استراتژیک شرکت کنید، جایی که قدرت آنها تعیین کننده سرنوشت پادشاهی است. با بازیکنان دیگر اتحاد و تیم تشکیل دهید، سپس در نبردهای حماسی چند نفره شرکت کنید تا بر قلمرو اژدها تسلط داشته باشید. این دوئل ها نیاز به برنامه ریزی استراتژیک و اجرای ماهرانه دارند و هر پیروزی را گواهی بر توانایی های شما به عنوان استاد اژدها می کند.

اندروید Call of Dragons دانلود بازی

باز کردن قصه ها

با پیشرفت در بازی کال آف دراگون، خود را در یک روایت جذاب غرق کنید. اسرار دنیای اژدها را کشف کنید و انتخاب هایی داشته باشید که به طور قابل توجهی روی داستان شما تأثیر بگذارد. با شخصیت های افسانه ای روبرو شوید، پیشگویی های باستانی را کشف کنید و مهارت های تصمیم گیری خود را در سناریوهایی که آینده قلمرو اژدها را شکل می دهند، آزمایش کنید.

گرافیک بازی کال آف دراگون

خود را در تصاویری خیره کننده و مناظر دقیق ساخته شده در بازی کال آف دراگون غوطه ور کنید و تجربه ای واضح از دنیای اژدها را ارائه دهید. از اژدهایان متنوع، از جوجه‌های کوچک گرفته تا افسانه‌های باشکوه، شگفت زده شوید. طراحی بصری بازی حس غوطه وری را افزایش می دهد و هر لحظه از بازی را به جشنی برای چشم ها تبدیل می کند.

اندروید Call of Dragons دانلود بازی

شخصی سازی

اژدهایان خود را با پوسته ها و لوازم جانبی مختلف سفارشی کنید، به آنها اجازه دهید به موجوداتی قدرتمند تبدیل شوند که نشان دهنده استعداد شخصی شما هستند. این ویژگی لایه ای از فردیت و خلاقیت را به بازی اضافه می کند و بازیکنان را قادر می سازد تا خود را از طریق همراهان اژدهای خود ابراز کنند.

رقابت و رفاقت

به جامعه ای از علاقه مندان به اژدها بپیوندید یا انجمن خود را راه اندازی کنید. در ماموریت‌های جسورانه همکاری کنید، بینش‌های استراتژیک را به اشتراک بگذارید و در رویدادهای سازمان‌دهی شده توسط انجمن شرکت کنید تا جوایز انحصاری کسب کنید.

اندروید Call of Dragons دانلود بازی

بازی Call of Dragons سفری بی نظیر به دنیایی مملو از موجودات افسانه ای، نبردهای استراتژیک و داستان های جذاب ارائه می دهد. با ویژگی های منحصر به فرد، تصاویری خیره کننده و گیم پلی پویا، تجربه ای جامع و جذاب را برای علاقه مندان به اژدها و گیمرها فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *