دانلود برنامه Corel Draw 2022 کورل دراو

نام برنامه دانلود برنامه Corel Draw 2022 کورل دراو
تاریخ انتشار 23 آوریل 2022
بازدید 904 بازدید
نسخه کرک دارد
سیستم عامل ویندوز

دانلود نرم افزار کورل دراو CorelDRAW Graphics Suite: مجموعه ای از نرم افزارهای طراحی و ویرایش تصویر است که طراحان برای ایجاد تبلیغات آنلاین یا دیجیتالی، ساخت تصاویر، ایجاد ابزارهای طراحی، طراحی چیدمان معماری و غیره از آن استفاده می کنند.

فهرست

کورل دراو

Coreldraw نرم افزار طراحی مبتنی بر وکتور است که برای ایجاد لوگو، فلکس، بروشور، کارت دعوت و هر نوع طراحی وکتور بر اساس آستر استفاده می شود. این نرم افزار بسیار قدیمی است که 29 سال پیش در 16 ژانویه 1989 توسط Corel Corporation منتشر شد و توسعه پیدا کرد. این برنامه به عنوان Corel’s Graphic Suite نیز شناخته می شود زیرا این نرم افزار بر اساس تصاویر برداری کار می کند. بنابراین برای ویرایش تصاویر دو بعدی لوگوها و پوسترها استفاده می شود.مجموعه گرافیکی CorelDRAW محبوب‌ترین نسخه در میان تمامی نسخه‌ها موجود در بازار است و این محصولی است که کورل تلاش زیادی برای توسعه آن انجام داده است.

Corel Draw 2022 کورل دراو

بررسی نسخه های مختلف CorelDraw

آخرین نسخه CorelDraw در 10 آوریل 2022 با برخی از ویژگی های جدید مانند اعمال یک پوشش بر روی نقشه های بیتی، تنظیم پرسپکتیو عکس به صورت تعاملی راه اندازی شد. CorelDraw برای Microsoft Windows XP، Vista، Windows 7، Windows 8 و Windows 10 توسعه پیدا کرد. همچنین نسخه هایی برای Mac OS و Mac OS x نیز راه اندازی شد، اما بدلیل استقبال کم از آن، از ساخت نسخه های بیشتر اجتناب کردند. Corel Corporation همچنین نسخه هایی را برای Windows 3.1X، CTOS و OS2 تا نسخه 5 توسعه داد. مانند بسیاری از شرکت های نرم افزاری دیگر، کورل نیز محصولات خود را هر ساله نام گذاری می کند. به عنوان مثال، آخرین نسخه CorelDRAW ورژن 2021 آن است که دارای چند ویژگی جدید مانند Draw in Perspective، Snap to Self، Pages Docker/Inspector، و Multipage View و غیره است.وقتی از وب‌سایت رسمی برای یافتن محصولات Illustration & Design بازدید می کنید، خواهید دید که نسخه‌های مختلفی از جمله CorelDRAW Graphics Suite، CorelDRAW Standard، CorelDRAW Essentials و App Store Editions نیز دارند. این نرم افزار طراحی مبتدی گزینه خوبی برای مشاغل کوچکی است که بودجه محدودی برای تبلیغات بازاریابی دارند. از آنجایی که استفاده از آن بسیار آسان است، می توانید برنامه نرم افزاری را دانلود کنید و یاد بگیرید که خودتان آن را طراحی کنید.

Corel Draw 2022 کورل دراو

کاربرد برنامه

با استفاده از برنامه CorelDraw، رسم اشکال اولیه آسان است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا اشکال هندسی بزرگ، طرح‌هایی از کارتون برای ساخت استیکر، برچسب حیوان، برچسب خودرو، و غیره را خلق کنید. فقط کافی است تا برخی از اشکال مانند دایره، مستطیل، بیضی، خط و غیره را با drag and drop ایجاد کنیم.

Corel Draw 2022 کورل دراو

یادگیری و طراحی آسان

CorelDraw معمولا برای طرح های چیدمان و پرسپکتیو استفاده می شود. برخی از ابزارهای آن، مانند ابزارهای Extrude، و صفحه پرسپکتیو، طراحی سه بعدی را آسان تر از همیشه می کنند. یادگیری CorelDraw بسیار آسان است. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، آموزش های مفیدی در مرکز یادگیری CorelDraw وجود دارد یا می توانید برای دریافت راهنمایی به سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید.

Corel Draw 2022 کورل دراو

مشکلات کاربران با برنامه Corel Draw 2022 کورل دراو

کورل دراو چیست و چه کاربردی دارد؟

برنامه ای گرافیکی و حرفه ای است که برای ایجاد بروشور، مجله، خبرنامه، کارت ویزیت و غیره استفاده می شود.

چگونه در کورل دراو پوستر بسازیم؟

طراحی پوستر در کورل تکنیک کمی متفاوت از نرم افزار های دیگر است زیرا آسان است و قوانین کمتری در آن وجود دارد. همین امر آزادی عمل بیشتری را به کاربر ارائه می دهد و یک وجه تمایزی است که طراحی های دیگر ندارند.

اطلاعات فایل
  • پسورد: downloadct.com
باکس دانلود

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها