دانلود EMCO Remote Installer مدیریت سیستم از راه دور

دانلود EMCO Remote Installer
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهEMCO Remote Installer
دسته بندیکنترل از راه دور remote > نرم افزار
تاریخ انتشار2 دسامبر 2023
بازدید17 بازدید
ورژن4.3.5.4214
سیستم عامل ویندوز
حجم109 مگابایت

EMCO Remote Installer یک برنامه با کاربری آسان و از طریق شبکه محلی است که برای مدیریت متمرکز نرم افزار در رایانه های شخصی و در سراسر یک LAN طراحی شده است. این برنامه یک رویکرد ساده و موثر برای توزیع نرم افزار از راه دور است و می تواند به جای SCCM و سایر ابزار ها استفاده شود.

دانلود EMCO Remote Installer برای مدیریت سیستم از راه دور

بررسی برنامه EMCO Remote Installer

EMCO Remote Installer به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برنامه های نصب شده بر روی رایانه های شخصیتان را از راه دور بررسی کنید و نرم افزار های مربوطه را نصب و یا حذف نمایید. این اپلیکیشن هوشمند به صورت موازی بر روی رایانه های شخصی راه دور نصب می شود تا بتوانید در عرض چند دقیقه و از طریق شبکه محلی به برنامه های مورد نظر دسترسی پیدا کنید. هم چنین عملیات نصب به صورت خودکار انجام می گردد و نیازی به تعامل کاربر ندارد.

روش نصب نرم افزار

برای نصب نرم افزار از راه دور، باید یک فایل نصب را انتخاب کرده و گزینه deployment را مشخص کنید. حتی می‌ توانید نرم‌ افزار را در چندین رایانه‌ انتخاب‌ شده به طور همزمان نصب کنید. هم چنین می توانید عملیات deployment را به صورت دستی اجرا کنید یا آن را برای نصب خودکار در برنامه زمان بندی کنید.

مزیت نصب از راه دور

مزیت نصب از راه دور به شما این امکان را می دهد تا در صورت عدم دسترسی به رایانه مربوطه بتوانید به سرعت و به راحتی نرم افزار مورد نظرتان را نصب و یا حذف نصب کنید. می‌ توانید از آن برای نصب و حذف تنظیمات EXE و بسته‌ های MSI/MSP از راه دور بر روی رایانه‌ های شخصی منتخب متصل به شبکه محلی استفاده کنید.

پیگیری و بازیابی داده های نرم افزاری

همچنین، این امکان وجود دارد داده‌ های نرم‌ افزار نصب‌ شده را از رایانه‌ های شخصی راه دور بازیابی کنید و تغییرات مربوطه را پیگیری کنید. EMCO Remote Installer Free یک برنامه واحد است که جنبه‌ های مختلف مدیریت نرم‌ افزار را از راه دور پوشش می‌ دهد. از این برنامه در محیط های سازمانی و مدیریت نرم افزار در چندین دامنه و گروه های کاری استفاده می شود.

دانلود نرم افزار EMCO Remote Installer

مدیریت سیستم از راه دور با نرم افزار Remote Installer

EMCO Remote Installer Free به شما اجازه می دهد تا هر نرم افزاری را در عرض چند دقیقه در یک شبکه محلی توزیع کنید. فقط کافی است تا نرم افزار مربوطه که باید نصب شود را انتخاب کنید و اگر نرم‌ افزار به‌ طور پیش‌ فرض از نصب پشتیبانی نکرد، گزینه‌ های نصب را فعال کنید. حتی می توانید مراحل نصب را سفارشی سازی کنید. نرم افزار هایی را که می خواهید توسط این برنامه نصب و یا حذف شود را به صورت دستی یا خودکار انتخاب کرده و مشخص کنید. پس از آن گزارش دقیق از آنچه نصب و یا حذف شده است را مشاهده کرده تا مطمئن شوید که عملیات موفقیت آمیز بوده است.

نسخه رایگان

نسخه رایگان، یک ابزار با ویژگی های اولیه نصب است که به شما کمک می کند نرم افزار های نصب شده در کل شبکه را بررسی کنید. شما می توانید نرم افزار را بر روی حداکثر 5 هاست از راه دور نصب یا حذف کنید. آنچه را که می خواهید نصب و یا حذف شود را انتخاب کرده و عملیات را به صورت دستی اجرا کنید.

نسخه حرفه ای

نسخه حرفه‌ ای یک ابزار تجاری است که ویژگی‌ های پیشرفته نصب و ممیزی نرم‌ افزار را در اختیار شما قرار می‌ دهد. این نسخه به شما این امکان را  می دهد تا در محدوده یک عملیات واحد، نرم افزار را روی تعداد نا محدودی از رایانه های شخصی راه دور نصب و حذف کنید. اهداف نصب را می توان به صورت ایستا یا پویا بر اساس شرایط انتخاب کرد.

دانلود برنامه EMCO Remote Installer برای ویندوز

مزایای استفاده از نرم افزار EMCO Remote Installer Free

نصب، حذف و تعمیر EXE، بسته های MSI و MSP روی یک یا چند رایانه انتخاب شده از راه دور و از طریق LAN انجام می شود. این نرم افزار به‌ طور موازی بر روی چندین رایانه از راه دور اجرا می‌ شود و به بهترین نحو ممکن نصب با کارایی بالا را تضمین کند.

استقرار چند مرحله ای و سفارشی

در صورتی که نیاز به حذف نسخه قدیمی نرم افزار و نصب نسخه جدید در طی یک عملیات دارید، از نصب چند مرحله ای استفاده کنید. همچنین، می‌ توانید برنامه را برای اجرای اقدامات سفارشی قبل/بعد از نصب پیکر بندی کنید.

ذخیره تنظیمات نصب جهت استفاده مجدد

تنظیمات نصب نرم افزار را به عنوان پکیج نرم افزاری ذخیره کنید و از آنها در عملیات نصب استفاده کنید. هر پکیج نشان دهنده مراحل مورد نیاز برای نصب، حذف و تعمیر نرم افزار خاص است. پکیج های چند گانه را می توان گروه بندی کرد.

ردیابی نرم افزار نصب شده بر روی رایانه های شخصی

این نرم افزار اطلاعات سیستم عامل و برنامه ها و ویژگی های ویندوز را از رایانه های شخصی راه دور استخراج می کند و آنها را در یک پایگاه داده متمرکز ذخیره می کند. می توانید تغییرات نرم افزار را ردیابی کنید و از داده های نرم افزار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *