Family Island  Farming game بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهFamily Island Farming game
دسته بندیاستراتژی > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار14 ژوئن 2024
بازدید16 بازدید
ورژن2024141.0.45700
مودخرید رایگان
سیستم عامل اندروید
حجم58 - 546 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهMelsoft Games Ltd
گوگل پلیcom.MelsoftGames.FamilyIslandFarm

بازی Family Island Farming یک ماجراجویی جذاب است که بازیکنان را برای ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش با استفاده از منابع طبیعی مانند درختان، سبزه ها، سنگ و مواد دیگر به چالش می کشد. بازی جزیره خانوادگی به شما امکان می دهد از این منابع برای ارتقاء زیرساخت ها، تغذیه حیوانات، تولید ابزار و توسعه انبارها، ماشین آلات و آسیاب ها استفاده کنید. همانطور که پیشرفت می کنید، برای افزایش کیفیت زندگی جزیره خود، پایه ها و طناب هایی ایجاد خواهید کرد.

اندروید Family Island Farming game دانلود بازی

آشنایی با بازی جذاب جزیره خانوادگی

یکی از ویژگی‌های کلیدی در بازی جزیره خانوادگی، تاجر مسافری است که هر سه ساعت یک بار از اسکله بازدید می‌کند و اقلام اضافی را ارائه می‌کند. تکمیل یک کار 15 ساعته برای تاجر به شما اقلام مختلفی مانند مجسمه ها، گیاهان گلدانی و جعبه های شنی می دهد. برای به حداکثر رساندن این منابع، بسیار مهم است که زمان جمع آوری خود را به صورت استراتژیک برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که همیشه برای ورود تاجر آماده هستید.

نقاط قوت هر عضو خانواده

در بازی Family Island، هر یک از اعضای خانواده دارای نقاط قوت منحصر به فردی است که به توسعه جزیره کمک می کند. به عنوان مثال، پدر به عنوان گردآورنده اصلی منابع عمل می کند و از کلنگ سنگی برای استخراج بلوک های سنگی و تبر سنگی برای برداشتن درختان خرما استفاده می کند. ارتقا کلبه خانوادگی و ساخت میز ناهارخوری رژیم غذایی آنها را بهبود می بخشد، در حالی که چیدن انواع توت ها و جمع آوری چوب روش های جدید بقا را معرفی می کند.

اندروید Family Island Farming game دانلود بازی

یادگیری مهارت های جدید

همانطور که فرهنگ جزیره شما رشد می کند، هر یک از اعضای خانواده باید مهارت های جدیدی را برای به حداکثر رساندن بهره وری بیاموزند. توزیع مسئولیت ها بر اساس توانایی های آنها، چه جمع آوری غذا یا ساختن ساختمان ها، ضروری است. استقبال از اکتشافات آشپزی، رژیم غذایی آنها را متنوع می کند و به رفاه و توسعه کلی کمک می کند.

نقاط لذت بخش

امتیازات تجربه، ارز ارزشمند بازی است که شما را قادر می سازد تا اقداماتی مانند قطع درختان و ساختن خانه ها را انجام دهید. مدیریت موثر نقاط انرژی بسیار مهم است زیرا تمام شدن انرژی می تواند مانع از بازی شما شود.

اندروید Family Island Farming game دانلود بازی

جواهرات و سایر منابع درون بازی

سنگهای قیمتی در بازی Family Island بسیار مهم هستند و به شما امکان می دهند منابع از دست رفته را خریداری کنید و مراحل ساخت و ساز یا بهبود را تسریع کنید. شما می توانید جواهرات را از طریق وظایف مختلف و گیم پلی منظم به دست آورید. استفاده استراتژیک از جواهرات می تواند به طور قابل توجهی پیشرفت شما را افزایش دهد و به شما کمک کند جزیره خود را سریعتر بسازید و توسعه دهید.

مدیریت سطوح انرژی

مدیریت انرژی یک جنبه حیاتی در بازی Family Island است. با انرژی محدود، بازیکنان باید به طور استراتژیک سنگ ها و چمن ها را پاک کنند تا زمین هایی برای رشد ریشه های خوراکی ایجاد کنند. نظارت بر سطوح انرژی و پر کردن آنها از طریق توتم ها، ساختمان های خاص، پخت و پز و موارد دیگر برای گیم پلی جذاب، امری ضروری است.

اندروید Family Island Farming game دانلود بازی

گیم پلی بازی Family Island

گیم پلی بازی Family Island حول محور دستیابی سریع به اهداف می چرخد. ساختن یک شهر شلوغ، بازسازی سازه ها و اتحاد مجدد اعضای خانواده بروس اهداف اصلی هستند. حل پازل های چالش برانگیز برای به دست آوردن موارد ضروری برای ساخت و ساز، یک تجربه جزیره ای کامل و جذاب را تضمین می کند.

تفکر سریع و سازگاری

تفکر سریع و سازگاری در محیط روستایی Family Island از اهمیت بالایی برخوردار است. پیروی از راهنمایی های بروس و ایوا به عبور از چالش ها کمک می کند. استفاده از مواد به دست آمده از تلاش ها برای پاکسازی زمین، ساخت کلبه ها و بهبود فضای زندگی شما کلید موفقیت است.

بهشت جزیره خود را بسازید

بازی Family Island به طور یکپارچه مدیریت منابع، خلاقیت و تفکر استراتژیک را ترکیب می کند و ساعت ها گیم پلی جذاب و پازل های چالش برانگیز را ارائه می دهد. این بازی معمولی سرگرمی و خنده بی پایان را فراهم می کند و به شما امکان می دهد یک جزیره بهشتی برای خود بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *