دانلود برنامه Futuremark SystemInfo

دانلود Futuremark SystemInfo
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهFuturemark SystemInfo
دسته بندیابزار سخت افزار > نرم افزار
تاریخ انتشار22 دسامبر 2023
بازدید8 بازدید
ورژن5.15
سیستم عامل ویندوز
حجم3 مگابایت

Futuremark SystemInfo نرم افزاری کاربردی و مفید است به منظور تجزیه و تحلیل تشخیصی بر روی فرآیند ها و سخت افزار های مختلف در رایانه های شخصی است که مانند برنامه بنچمارک 3DMark، اطلاعاتی جامع از مشخصات سیستم را در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه فوتورمارک سیستم اینفو می تواند به عنوان یک بنچمارک با برنامه های کاربردی پشتیبانی شده باشد که برای شناسایی هر یک از قطعات سیستم عامل استفاده می گردد تا میزان بهره وری هر یک از آنها را با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهد.

نرم افزار Futuremark SystemInfo چیست؟

Futuremark SystemInfo مؤلفه ای است که در بسیاری از بنچمارک ها برای شناسایی سخت افزار در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. این اپلیکیشن هوشمند هیچ گونه اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند و به‌ روز رسانی‌ های آن بر امتیازات بنچمارک تأثیری نمی‌ گذارند، اما به یاد داشته باشید که ممکن است برای به دست آوردن امتیاز معتبر به آخرین نسخه از آن نیاز باشد.

دانلود برنامه Futuremark SystemInfo

نمایش کلیه اطلاعات سیستم

سه نوع مرجع تست در این اپلیکیشن وجود دارد که با استفاده از این ابزار اجرا می گردد. از تست های SystemInfo Data و Monitoring Data به منظور جمع‌ آوری اطلاعات مربوط به سخت‌ افزار سیستم و فرآیند های در حال اجرا استفاده می شود و از تست Direct Query برای کسب جزئیات در مورد نام CPU و GPU، تعداد هسته، سرعت عملکرد و بسیاری موارد دیگر استفاده می گردد. بعد از آن نتایج حاصله را به طور خودکار به فرمت XML در رفرنس مربوطه ارسال می کند.

تست های قابل اسکن

هم چنین می توانید به تب Advanced بروید و انتخاب کنید که نرم افزار مربوطه کدام اطلاعات را هنگام اجرای تست های مختلف اسکن کند. همچنین تمام رویداد هایی را که در طول انجام تست ها اتفاق می افتند در برگه Log پیگیری می‌ کند. فقط توجه داشته باشید که بسته به تعداد مواردی که در بخش‌ های پیشرفته انتخاب کرده‌ اید، مدت زمان آن می‌ تواند متغیر باشد.

روند کار برنامه Futuremark Systeminfo

Futuremark Systeminfo برای استفاده همزمان با ابزار های مختلف بنچمارک توسعه یافته، مانند 3DMark یا PCMark در نظر گرفته شده است. این پردازش در حقیقت به عنوان یک اسکن تشخیصی اولیه برای جمع آوری اطلاعات در مورد سیستم، قبل از اجرای یک تست بنچمارک است.

دانلود نرم افزار Futuremark SystemInfo

ابزار System Diagnostic

پس از نصب Futuremark SystemInfo چندین مؤلفه ایجاد می شود که می توانید از آنها با بنچمارک های مختلف استفاده کنید. ابزار System Diagnostic به شما این امکان را می دهد تا داده های سیستم را جمع آوری کنید و بر اطلاعات مربوط به مانیتورینگ نظارت داشته باشید.

رابط کاربری GUI

رابط GUI در این اپلیکیشن دارای چندین تب است و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. Log فعالیت های در حال انجام و وضعیت پیشرفت آنها را نشان می دهد، اما نتایج واقعی جستجو به طور جداگانه نمایش داده می شود و به طور خودکار به یک فایل XML صادر می شود که می توانید آن را بررسی کنید.

ابزارهای جستجوی پیشرفته

تب Advanced در Futuremark SystemInfo دارای سیستمی قدرتمند به منظور جستجو و فیلتر کردن موضوعاتی است که می خواهید مورد بررسی قرار دهید. بنابراین می توانید هر یک از پارامتر ها را انتخاب کنید و جزییات مربوط به آن را مشاهده نمایید. جزییات مربوطه عبارتند از ADL info، DirectX، CPUID، NVAPI CPU، باتری، مدل مادربرد، مانیتور، سیستم عامل یا داده های ذخیره سازی، جزو پارامتر هایی هستند که جزئیات آنها قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *