دانلود برنامه Goodsync Enterprise

دانلود Goodsync Enterprise
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهGoodsync Enterprise
دسته بندیپشتیبان گیری اطلاعات > نرم افزار
تاریخ انتشار7 ژانویه 2024
بازدید6 بازدید
ورژن12.5.3.3
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز
حجم60 مگابایت

Goodsync Enterprise یک راه آسان، ایمن و قابل اعتماد برای همگام سازی خودکار و پشتیبان گیری از فایل ها، عکس ها و MP3 ها به صورت کاربردی و مفید است. پشتیبان‌ گیری و همگام‌ سازی اسناد مهم به آسانی و با یک کلیک انجام می‌ شود. همچنین می‌ توان با استفاده از گزینه‌ های مختلف، همگام سازی را به صورت خودکار برنامه‌ ریزی کرد. بدین صورت که به صورت خودکار پوشه ها و فایل ها با یکدیگر مقایسه می شود و در صورت نیاز عملیات همگام سازی اجرا می گردد. فرآیند همگام سازی داده ها بین کامپیوتر و لپ تاپ، رایانه های خانگی و اداری، رایانه و دستگاه های پرتابل (کلید USB، فلش درایو، دیسک CDRW) از طریق یک شبکه محلی یا اینترنت انجام می گردد.

دانلود برنامه Goodsync Enterprise

ذخیره‌ سازی ابری با برنامه Goodsync Enterprise

GoodSync فعال سازی و مدیریت تمام دستگاه های شما را تنها با یک اکانت رایگان ارائه می دهد. هنگامی که همه دستگاه‌ ها با اکانت Goodsync Enterprise شما ثبت می‌ شوند، می‌ توانید به سرعت و ایمن به داده‌ های خود در همه دستگاه‌ ها و اکانت های ذخیره‌ سازی ابری دسترسی پیدا کرده و پشتیبان‌ گیری یا همگام‌ سازی را انجام دهید. فضای ذخیره‌ سازی ابری سریع‌ ترین، ایمن‌ ترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین راه برای پشتیبان‌ گیری و بازیابی آسان از داده‌ ها است.

همگام سازی اطلاعات

هنگامی که در Goodsync Enterprise، همه دستگاه‌ ها را با اکانت خود ثبت می‌ کنید، تمام وظایف ایجاد شده و حساب‌ های سروری که در هر یک از دستگاه‌ ها مجاز کرده‌ اید همگام‌ سازی شده و برای استفاده در دسترس شما خواهد بود.

دانلود نرم افزار Goodsync Enterprise

امکانات نرم افزار Goodsync Enterprise در پشتیبان گیری از اطلاعات

  • پشتیبان گیری و همگام سازی خودکار، برنامه ریزی شده و در زمان واقعی بدون نیاز به تعامل کاربر
  • همگام سازی فایل بین رایانه، دستگاه های تلفن همراه، FTP، SFTP، Amazon S3، Google Drive، OneDrive، WebDAV، Azure
  • بک اپ گرفتن از همه فایل‌ ها در درایو های قابل حمل، دستگاه‌ های تلفن همراه و در FTP، S3، GDocs، SkyDrive، DAV یا رایانه‌ های دیگر
  • همگام سازی مستقیم P2P به صورت مستقیم بین رایانه‌ ها بدون ایجاد کاهش سرعت همگام‌ سازی از طریق سرور های شخص ثالث همچون برنامه KLS Backup Pro
  • همگام سازی در زمان واقعی با سرعت به صورت دوره‌ ای و بر اساس زمان‌ بندی یا در زمان واقعی (در زمان تغییر فایل)

دانلود Goodsync Enterprise برای ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *