دانلود برنامه Goversoft Privazer Donors

دانلود Goversoft Privazer Donors
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهGoversoft Privazer Donors
دسته بندینرم افزار > نرم افزار کاربردی
تاریخ انتشار16 دسامبر 2023
بازدید6 بازدید
ورژن4.0.80
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز

PrivaZer نرم افزاری کارآمد جهت حفاظت از اطلاعات کاربران در زمینه فعالیت های انجام شده اخیر نظیر فیلم ها و آهنگ های پخش شده، بازدید های اینترنتی، فایل های نصب و یا حذف شده و غیره است که تمایل ندارند در حافظه سیستم باقی بماند و قابل مشاهده باشد. کارکرد این نرم افزار شبیه برنامه TweakPower می باشد.

دانلود نرم افزار Goversoft Privazer Donors برای ویندوز

طرز کار نرم افزار Goversoft Privazer Donors

این اپلیکیشن هوشمند به نوعی منوی استارت، حافظه و رجیستری را آنالیز می کند و تمامی فایل های به جا مانده از فعالیتهای اخیر کاربران را به آنها نشان دهد که در صورت تمایل می توانند آنها را پاک کنند و بدین گونه از از حریم خصوصی آنها محافظت می شود. از کاربرد های دیگر PrivaZer می توان به آنالیز کلی بر روی سیستم اشاره کرد که تمامی فایل های غیر ضروری از فضای هارد دیسک پاک می شود و فضای اضافی اشغال شده در سیستم آزاد می گردد.

بالا بردن سرعت سیستم با حذف فایل های بیهوده

پاک سازی و نگهداری از سیستم به طور منظم یکی از ضروریات استفاده از کامپیوتر است تا سرعت سیستم پایین نیاید. پاکسازی ایمن با تکنیک overwriting یا رونویسی انجام می گردد. این برنامه به‌ طور خودکار نوع دستگاه ذخیره‌ سازی شما را تشخیص می‌ دهد و الگوریتم‌ های رونویسی آن را با محیط ذخیره‌ سازی (دیسک مغناطیسی، SSD و غیره) تطبیق می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *