دانلود برنامه امنیتی Hitman Pro

نام برنامه دانلود برنامه امنیتی Hitman Pro
تاریخ انتشار 1 فوریه 2022
بازدید 617 بازدید
نسخه کرک دارد
سیستم عامل ویندوز

دانلود ورژن جدید نرم افزار آنتی ویروس و ضد بدافزار هیتمن پرو Hitman Pro همراه با کرک
فهرست

آنتی ویروس Hitman Pro

HitmanPro یک برنامه آنتی ویروس قدرتمند،کاربردی و هوشمند است که آن را به عنوان یک اسکنر ثانویه در نظر می گیرند و همراه با دیگر برنامه های امنیتی که ممکن است قبلاً نصب کرده باشید استفاده می شود.آنتی ویروس های پیشرفته در اکثر مواقع قادر به شناسایی ویروس ها و بدافزار ها هستند اما در بعضی مواقع موفق به تشخیص عوامل مخرب نمی شوند در این شرایط است که نیاز به آنتی ویروس نوع دوم پیدا می شود.

Hitman Pro نرم افزار امنیتی و بررسی فایلهای مخرب

نرم افزار امنیتی متفاوت

نحوه کارکرد این آنتی ویروس کمی متفاوت است چرا که هم تعاریف آنتی ویروس را در خود جای داده است و هم توانایی اسکن فایل های رایانه ای را دارد. HitmanPro به عنوان مکمل امنیت سیستم در نظر گرفته می شود تا زمانی که آنتی ویروس ها قادر به شناسایی ویروس ها و بدافزار ها نبودند، وارد عمل شود و در شناسایی و رفع عامل مخرب اقدام کند. HitmanPro 3 برای شروع کار نیازی به نصب ندارد، اما حتی زمانی که ما نصب را انتخاب کردیم، هیچ مشکلی با برنامه آنتی ویروس موجود پیدا نمی کند.

Hitman Pro نرم افزار امنیتی و بررسی فایلهای مخرب

اسکن کلود Scan Cloud

ویژگی قدرتمندی که HitmanPro ارایه می کند قابلیت Scan Cloud آن است. این ویژگی زمانی وارد عمل می شود که HitmanPro فایل مشکوکی را به عنوان ابزار مخرب شناسایی کند، سپس در فضای ابری خود آپلود می کند تا توسط 5 نوع نرم افزار آنتی ویروس دیگر بررسی شود. بعد از آن با توجه به نتایج اسکن این 5 نوع نرم افزار  مشخص می شود که چه زمانی آن فایل باید به عنوان بدافزار طبقه بندی و حذف شود. این رویکرد بسیار مؤثر است و در کنار سایر آنتی ویروس ها نصب می شود تا به عنوان یک امنیت ثانویه عمل کند و روش دقیق تری برای شناسایی بدافزارهای باشد.

Hitman Pro نرم افزار امنیتی و بررسی فایلهای مخرب

USB قابل بوت حاوی HitmanPro.Kickstart

HitmanPro همچنین دارای قابلیت ایجاد یک درایو USB قابل بوت حاوی HitmanPro.Kickstart نیز هست. Kickstart یک نسخه کامل از HitmanPro است که می تواند مستقیماً از درایو USB قابل بوت اجرا شود. این باعث می‌شود که برای از بین بردن ویروس های مخرب سرسخت مانند Ransomware که حالت ایمن ویندوز را از بین می برند یا دسترسی شما به دسکتاپ ویندوز را غیرفعال می‌کنند، بسیار مفید باشد.

Hitman Pro نرم افزار امنیتی و بررسی فایلهای مخرب

اسکن سریع سیستم با Hitman Pro

کاربران رایانه می توانند از اسکن رایگان Hitman Pro به عنوان یک ابزار بررسی سریع (کمتر از 5 دقیقه) استفاده کنند تا مطمئن شوند که عامل تهاجمی در برنامه وجود ندارد تا امنیت سیستمتان را تهدید کند.اسکن اولیه نیز کمتر از سه دقیقه انجام می شود، و این زمان تقریبی می تواند از رایانه‌ای به رایانه شخصی دیگر متفاوت باشد. به محض باز کردن HitmanPro، دکمه Next را بزنید تا بلافاصله اسکن آغاز شود. قبل از زدن دکمه، باید تنظیمات پیش‌فرضی که نمی‌خواهید تغییر کند را مشخص کنید ، زیرا پس از شروع اسکن، راهی برای تغییر تنظیمات وجود ندارد. هرچند که برخی از نرم افزارها به شما امکان می دهند قبل از شروع اولین اسکن تصمیم بگیرید که فایل ها را به طور خودکار در فضای ابری آپلود کنید یا به صورت روتین روزانه در هنگام راه اندازی رایانه اسکن کنید.

مشکلات کاربران با برنامه Hitman Pro نرم افزار امنیتی و بررسی فایلهای مخرب

برنامه Hitman Pro چیست و چه کاربردی دارد ؟

برنامه امنیتی و ضد بد افزار است که به عنوان مکمل آنتی ویروس استفاده می شود.

برنامه HitmanPro از Malwarebytes عملکرد بهتری دارد ؟

HitmanPro برای سیستمهای آلوده و رفع آنها عملکرد بهتری دارد و نرم افزار Malwarebytes در پیشگیری و حفاظت برای جلوگیری از درگیر شدن کامپیوتر بهتر عمل میکند.

اطلاعات فایل
  • پسورد: downloadct.com
باکس دانلود

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها