Hunter Assassin بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهHunter Assassin
دسته بندیآرکید > اکشن > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار17 می 2024
بازدید9 بازدید
ورژن1.974
مودپول بی نهایت
سیستم عامل اندروید
حجم103 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهRuby Games AS
گوگل پلیcom.rubygames.assassin

بازی قاتل شکارچی یا Hunter Assassin، یک سبک از بازی فکری و اکشن است که در سال 2019 توسط Ruby Games به دنیای بازی های موبایلی معرفی شد. با وجود گیم پلی ساده، این بازی بازیکنان را به چالش می کشد تا از تفکر استراتژیک برای پیشی گرفتن و از بین بردن دشمنان خود استفاده کنند. امتیاز بازی Hunter Assassin در گوگل پلی 4 از 5 است و به دلیل محتوای خشونت آمیز برای بازیکنان 7 سال به بالا طراحی شده است.

اندروید Hunter Assassin دانلود بازی

نگاهی بر بازی Hunter Assassin

در بازی Hunter Assassin، بازیکنان با یک شخصیت اصلی بازی را شروع می کنند؛ یک قاتل با چاقو بدون هیچ توانایی خاصی. هدف اصلی، مکان یابی و از بین بردن اهداف به صورت مخفیانه است. پس از کشتن یک هدف، بازیکن الماس که ارز درون بازی است را جمع آوری می کند. با این حال، بازی به آن سادگی که در ابتدا به نظر می رسد نیست. بازیکنان باید برای جلوگیری از شناسایی توسط سایر عوامل و هدف اصلی، برنامه های استراتژیک طراحی کنند. دشمنان مسلح هستند و می توانند از فاصله دور تیراندازی کنند که مخفی کاری و استراتژی را برای بقا و موفقیت بسیار مهم می کند.

کنترل و گیم پلی

کنترل و گیم پلی بازی، ساده و روان است. بازیکنان بر روی مکان مورد نظر ضربه می زنند تا شخصیت خود را هدایت کنند، سپس به طور خودکار هر دشمنی را در آن منطقه از بین می برند. بازی Hunter Assassin دارای ده شخصیت مختلف است که هر کدام دارای مزایای منحصر به فردی هستند. این شخصیت‌ها را می‌توان با خرج کردن الماس باز کرد و تجربه‌های متنوعی از گیم‌پلی ارائه کرد. اگرچه بازیکنان می توانند به کاراکتر اولیه ادامه دهند، اما باز کردن قفل های جدید می تواند به طور قابل توجهی گیم پلی را آسان کند.

اندروید Hunter Assassin دانلود بازی

نحوه بازی قاتل شکارچی

هر ماموریت در بازی قاتل شکارچی به چندین بازیکن نیاز دارد که در سکوت چندین سرباز را بکشند. تعداد دشمنان به تدریج از دو به بیش از ده نفر در سطوح پیشرفته افزایش می یابد. اگرچه تعداد دشمنان افزایش می یابد، اما بازی سطح دشواری ثابتی را حفظ می کند. پس از اتمام ده مرحله معمولی، بازیکنان می توانند به یک مرحله جایزه دسترسی داشته باشند که در آن می توانند الماس جمع آوری کنند. این مراحل جایزه دارای 30 دشمن ضعیف است که می توانند در یک بازه زمانی مشخص کشته شوند و به بازیکنان اجازه می دهد تا الماس های بیشتری جمع کنند.

روش برنده شدن در بازی

بیشتر نقشه ها در بازی قاتل شکارچی در سایت های ساخت و ساز پر از موانع و جعبه ها تنظیم شده اند که می توان از آنها برای مخفی شدن و استراتژی استفاده کرد. هر سطح دارای تعداد از پیش تعیین شده دشمنان مسلح است که محدوده دید آنها با چراغ قوه نشان داده می شود. برای پنهان ماندن، بازیکنان باید از محدوده این چراغ قوه ها دور بمانند. در بازی Hunter Assassin، بازیکنان می توانند با استفاده از سلاح های مختلف، دشمنان را از راه دور هدف قرار دهند، اگرچه مخفی کاری همچنان یک عنصر حیاتی در گیم پلی است.

اندروید Hunter Assassin دانلود بازی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *