Idle Arks: Build at Sea بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهIdle Arks: Build at Sea
دسته بندیآرکید > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار4 فوریه 2024
بازدید44 بازدید
ورژن2.4.1
مودپول بی نهایت
سیستم عامل اندروید
حجم126 - 105 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهBHome Games
گوگل پلیcom.xtt.iasurv2

Idle Arks ساخت قایق در دریا بازی سرگرم کننده و جذابی از استودیوی Bhome است که به صورت رایگان و با پرداخت های درون شبکه ای برای اندروید منتشر شد. در این بازی مهیج، ماجراجویی بر روی یک قایق کوچک و شناور در دریایی وسیع را تجربه خواهید کرد. هرچند که این ماجراجویی می تواند بسیار پر مخاطره باشد و شما را با چالش های بسیار روبرو کند. آیا آماده اید تا از این چالش ها به سلامت عبور کنید و ناجی انسان ها در تمدنی جدید باشید؟

اندروید Idle Arks: Build at Sea دانلود بازی

بررسی بازی ساخت قایق

در بازی ساخت قایق، گرمایش جهانی و تغییرات عظیم در اتمسفر منجر به بالا آمدن آب دریا شده که باعث آب گرفتگی و ویرانی بسیاری از شهر ها گشته است. این سیلاب عظیم به سرعت در کشور های مختلف سرازیر شده، حتی کشور هایی که در مجاورت دریا نیستند، عواقب آن را متحمل شدند. تنها چند کشور زیر آب نرفتند. این رویداد عظیم منجر به از دست دادن جان بسیاری از انسان ها شده و بدین ترتیب بشریت را با خطر انقراضی بزرگ روبرو کرده است.

نقش شما در بازی

در این بازی شما یکی از بازماندگان خوش شانس این حادثه هولناک هستید که زنده ماندید تا در نقش یک قهرمان دنیا را نجات دهید. در چنین شرایط سختی باید هر کاری برای زنده ماندن بشریت انجام دهید. در ابتدا باید قایقی بسازید و افرادی که در دریا سرگردانند را نجات دهید.

گیم پلی Idle Arks

بازی Idle Arks دارای گیم پلی مشابه Minecraft است. اول از همه وظیفه شما این است تا به جمع آوری منابع مختلف بپردازید و یک قایق را به عنوان پناهگاهی در برابر خطرات بسازید. می توانید چوب هایی که آزادانه روی سطح دریا شناور هستند را جمع آوری کرده و استفاده کنید. پس از ساخت قایق، سفر شما آغاز می گردد. اگر خوش شانس باشید، می توانید صندوقچه های گنج که در دریا وجود دارد را پیدا کنید.

اندروید Idle Arks: Build at Sea دانلود بازی

واحد پول

الماس پیشرفته ترین ارز در این بازی است. از آن برای باز کردن قفل مکان های مختلف، دریافت پاداش یا رد شدن از تبلیغات مزاحم استفاده می شود. برای به دست آوردن الماس، باید ماموریت های ویژه ای را انجام دهید.

گرافیک

Idle Arks با گرافیکی ساده طراحی شده است که یادآور بازی افسانه ای Minecraft است. علاوه بر این، برای جذاب تر کردن بازی، می توانید جلوه های آب و هوایی مانند برف، رعد و برق، رعد و برق یا آفتاب گرم را تنظیم کنید.

حیوانات خانگی

در Idle Arks با حیوانات زیادی مانند جوجه، لاک پشت، اردک و غیره روبرو خواهید شد. آنها نه تنها حیوانات خانگی عادی هستند، بلکه منابع غذایی زیادی را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

اندروید Idle Arks: Build at Sea دانلود بازی

بازماندگان در Idle Arks

در این سفر دریایی بزرگ، می توانید جان هزاران بازمانده را که در دریا سرگردانند نجان دهید و آنها را به اعضای خدمه کشتی خود تبدیل کنید. بازماندگان نجات یافته در نقش وایکینگ ها، به شما در ساخت یک قایق واقعی کمک می کنند. وایکینگ ها بسیار سخت کار می کردند، اما قوانین خاص خود را نیز دارند که باید به آنها احترام بگذارید.

کاوش در بازی ساخت قایق

مناطق زیادی در Idle Arks در انتظار کاوش شما هستند. برای اینکه بتوانید قفل آنها را باز کنید، باید ارتقا یابید یا به اندازه کافی ستاره داشته باشید. پس از تکمیل ماموریت هایی که به شما محول می شود می توانید ستاره کسب کنید. شما فقط باید روی نماد crafting hammer (در گوشه پایین سمت راست) کلیک کنید تا ببینید چه ماموریتی در انتظار شماست. پس ازآن، قایق شما به طور خودکار به سرزمین جدید حرکت می کند. با مکان های جالبی در این سفر از قبیل ادیسه، معبد گمشده و غیره روبرو خواهید شد. هر مکان دارای شخصیت های منحصر به فرد و ماموریت های مختلف است.

اندروید Idle Arks: Build at Sea دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *