Iron Marines Offline Strategy بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهIron Marines Offline Strategy
دسته بندیاستراتژی > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار7 فوریه 2024
بازدید8 بازدید
ورژن1.6.3
مودسکه بی نهایت + باز بودن شخصیت ها
سیستم عامل اندروید
حجم691 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهIronhide Games
گوگل پلیcom.ironhidegames.android.ironmarines

Iron Marines یک بازی اکشن در سبک بازی های استراتژیک است که طرفداران بسیاری دارد. در بازی به ژنرالی با زره پوش قدرتمند تبدیل می شوید که از انسان ها و محل زندگیشان محافظت می کند. با ورود به بازی، داستان و روابط شخصیت های اصلی روایت می شود. بازی تفنگداران‌ آهنین صحنه ای را در این بازی بازسازی می کند که بشریت توسط موجودات سیاره های تهاجمی دیگر مورد حمله قرار می گیرند.

اندروید Iron Marines Offline Strategy دانلود بازی

داستان بازی تفنگداران‌ آهنین

بشریت تنها یک گزینه دارد و آن استفاده از ماشین های جنگی آهنین و ارتشی متشکل از تک تیر انداز ها و شعله افکن ها برای مبارزه با محاصره دشمن است. این مدل ارتش ویژه شامل ژنرال ها و سربازانی است که در هر نبرد با هم رژه می روند و وظیفه شما کنترل این ژنرال ها در نبرد است. در مسیر مسابقه به ماموریت های بیشماری فرستاده می شوید که می توان به مواردی از قبیل هک کردن سیستم های کامپیوتری، نجات افراد از چنگال دشمن و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. البته ابزار ها و سلاح های بیشماری از قبیل موشک ها، مسلسل ها و بمب های ناپالم در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید با دشمن به جنگ بپردازید.

سطوح مختلف با درجه سختی متفاوت

پس از شروع بازی چهار سطح مختلف در اختیار شما قرار می گیرد که درجه سختی آن متفاوت است. بهتر است سطحی را متناسب با توانایی خود در این بازی انتخاب کنید. اگر سطحی را انتخاب کنید که خیلی سخت است، ممکن است احساس دلسردی کنید و بخواهید تسلیم شوید.

اندروید Iron Marines Offline Strategy دانلود بازی

استفاده از تاکتیک های جنگی برای از بین بردن دشمن

سپس، با drag and drop کردن هر یک از آیکون ها در زیر صفحه، می توانید واحد های جنگی را برای مطابقت با تاکتیک های خود انتخاب کنید. ارتش پس از شناسایی دشمن، به طور خودکار حمله می کند اما توجه داشته باشید که حمله به دشمن فقط در محدوده خاصی انجام می شود. شما باید موقعیت مناسب را برای هر یک از ارگان های خود در میدان نبرد پیدا کنید و به آن ها کمک کنید تا به بهترین شکل بجنگند.

وظیفه اصلی شما در بازی

در Iron Marines، بزرگترین وظیفه شما حرکت به سمت پایگاه های اشغالی است بدون اینکه در طول مسیر شناسایی شوید. البته وقتی به پایگاه رسیدید باید هم دفاع کنید و هم در مقابل حملات دشمن بجنگید.

گیم پلی بازی Iron Marines

گیم پلی بازی Iron Marines به سختی آن چیزی که در بازی های اکشن-استراتژی تجربه کرده ایم، نیست. بلکه شما باید روی کنترل نیرو های خودی تمرکز کنید. این عملیات به سادگی نیرو ها را به سمت محلی که باید نبرد صورت گیرد می کشاند تا مبارزه انجام گردد. اما به خاطر داشته باشید که رویا رویی با دشمنان و نبرد با آنان کار آسانی نیست. چرا که دشمنان همه جا هستند و می توانند ارتش کوچک شما را در هر زمان نابود کنند.

اندروید Iron Marines Offline Strategy دانلود بازی

خصوصیات سطوح بالاتر بازی

هر چه در بازی سطح بالاتری را انتخاب کنید، دشمنان قوی تر و سرعت حمله و حتی هیولا ها مرگبار تر می شوند. معمولاً بسیاری از بازی های اکشن قدرت حریف را نشان می دهند تا بازیکن اطلاعات مهمی را کسب کند که بازی Iron Marines، نیز از این قائده مستثنی نیست. سکه های طلا و آیتم های بسیاری در طول مسیر برای ژنرال ها باز خواهید شد. تا به آنها کمک کند در مسابقه پیروز شوند.

سلاح های درون بازی

این مسابقه مهیج با ژنرال ها و سربازان بسیاری طراحی شده است که نیاز به اسلحه و تجهیزات جنگی دارند. Equip Power این سلاح ها را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از پول و یا غنیمت های جنگی که بدست می آورید برای استفاده از این سلاح های خاص استفاده کنید. اما قبل از آن باید شرایط خود را در نظر بگیرید. سطحی که در آن قرار گرفته اید و سختی مبارزه و همچنین مقدار طلایی که در اختیار دارید.

جوایز و پاداش ها

چالش های بیشماری نیز در مسابقه پیش روی شما قرار می گیرد که اگر بتوانید آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید، پاداشی دریافت خواهید کرد. این جوایز به شما در دریافت یک سلاح جدید یا ارتقاء یک مهارت کمک می کند.

گرافیک و صدا

این بازی استراتژی اکشن در سبک کلاسیک است، اما گرافیکی منحصر به فرد دارد. گرافیک این بازی در سبک کمیک ساخته شده است. Iron Marines یک بازی اکشن-استراتژیک عالی بر روی گوشی اندرویدی شماست تا هر روز آن را بازی کنید. آیا برای محافظت از زمین آماده جنگیدن هستید؟ می توانید در ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و چنان چه تمایل داشتید آن را از سایت معتبر Downloadct.com دانلود نمایید.

اندروید Iron Marines Offline Strategy دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *