دانلود برنامه MediaInfo

دانلود MediaInfo
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهMediaInfo
دسته بندیمالتی مدیا > نرم افزار
تاریخ انتشار10 دسامبر 2023
بازدید1 بازدید
ورژن23.10.0
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز
حجم15 مگابایت

MediaInfo نرم افزار هوشمند و مفیدی است که اطلاعات فنی و دقیقی را درباره فایل‌ های ویدیویی و صوتی در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه مدیا اینفو قادر است تا به تجزیه و تحلیل فایل های رسانه ای بپردازد و گزارشی کامل از محتوای فایل های چند رسانه ای در اختیار کاربران قرار دهد. این اطلاعات نمایش داده شده شامل نام فایل، زمان پخش، اندازه فایل، کدک، نرخ بیت، فریم در ثانیه، تعداد کانال‌ ها، مدت زمان، عنوان، نویسنده، زبان زیر نویس‌ ها و نام کپچرز ها است.

دانلود برنامه MediaInfo

 مشاهده اطلاعات فایل صوتی و ویدیویی با MediaInfo

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که بخواهید فایل صوتی و یا تصویری را پخش کنید اما پلیر، آن را باز نکند در این هنگام به یک نرم افزار راهنما نیاز دارید تا به آنالیز فرمت رسانه ای مورد نظر بپردازد تا مشخص شود که کدام کدک مناسب است تا فایل مورد نظرتان را در پلیر چند رسانه‌ ای پخش کند. این اپلیکیشن می تواند بهترین ابزار در این زمینه باشد تا تمام اطلاعات کامل از فایل مورد نظر را در اختیارتان قرار دهد و شما را در این زمینه راهنمایی کند.

فرمت های پشتیبانی شده توسط برنامه مدیا اینفو

اطلاعات ارائه شده توسط MediaInfo به روش های مختلفی نمایش داده می شود که می توان به مواردی از جمله به صورت تمام صفحه با داده های کلی، به صورت یک متن ساده، یک ساختار درخت مانند و یا به صورت یک متن HTML اشاره کرد. فرمت های پشتیبانی شده در این اپلیکیشن مواردی از قبیل MKV، OGM، AVI، MPEG1، MPEG2، MPEG4، DVD، OGG، MP3، WAV، RA، AC3، DTS، AAC، M4A، AU و AIFF می باشد.

عدم دریافت نسخه چاپی

همچنین باید به خاطر داشته باشید که MediaInfo گزینه‌ای برای دریافت نسخه چاپی ندارد. علاوه بر این ممکن است بعضی از کدک های مورد نیاز در این اپلیکیشن وجود نداشته باشد که می توانید به دانلود آن ها از اینترنت بپردازید.

دانلود نرم افزار MediaInfo

امکانات برنامه مدیا اینفو

  • محتوا: فرمت، نمایه، نام تجاری فرمت مورد نظر، مدت زمان، نرخ بیت کلی، عنوان، نویسنده، کارگردان، آلبوم، شماره آهنگ، تاریخ، مدت زمان…
  • ویدئو: فرمت، شناسه کدک، زمان پخش، بی ریت، نوع اسکن، ترتیب اسکن …
  • صوت: فرمت، شناسه کدک، نرخ نمونه، کانال ها، زبان، بیت ریت …
  • متن: فرمت، شناسه کدک، زبان زیر نویس…
  • کپچرز: تعداد کپچرز، لیست کپچرز ها …

دانلود MediaInfo برای ویندوز

  • دانلود برنامه XMedia Recode نیز در تبدیل فرمت ویدیویی می تواند برای شما مفید باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *