OTR - Offroad Car Driving Game بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهOTR - Offroad Car Driving Game
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > ریسینگ و ماشین سواری > موتور سواری
تاریخ انتشار13 فوریه 2024
بازدید2,098 بازدید
ورژن1.15.5
مودسکه بی نهایت
سیستم عامل اندروید
حجم495 -451 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهDogByte Games
گوگل پلیcom.dogbytegames.offtheroad

Off The Road بازی مسابقه ای شبیه سازی شده در سبک کامیون سواری به صورت سه بعدی است که برای سیستم عامل اندروید منتشر شد تا بازیکنان تجربه زندگی یک کامیون سوار را در جاده های خاکی به شکلی زیبا تجربه کنند که می توانید احساس کنید که در مسیر های مسابقه‌ ای جذاب همانند واقعیت هستید. در بازی ماشین سواری با کامیون ها، در حال رانندگی به سمت مناطقی می باشید که هیچ جاده اصلی در آن وجود ندارد و فقط مسیر ها و مناظر دست نخورده مانند ساحل، مسیر های جنگلی و جاده های حومه شهر منتهی به نهر ها دیده می شود. نکته مشترک این است که جاده ها عمدتاً برای پیاده روی هستند و پر از دست انداز و پیچ های خطرناکند. این جزئیات دشوار در کنار بسیاری از وسایل نقلیه و انواع بی‌ شماری کنترل آزاد برای به چالش کشیدن بیشتر بازیکنان به تصویر کشیده می شود. در این مسیر ماموریت های بیشماری به شما محول می شود که اگر موفقیت آمیز از آن ها بگذرید امتیازات و جوایزی را بدست خواهید آورد که می توانید کامیونتان را ارتقا دهید و سطح تان را بالا ببرید.

اندروید OTR - Offroad Car Driving Game دانلود بازی

وسایل نقلیه موجود در بازی Off The Road

وسایل نقلیه در این بازی همانند دنیای واقعی دارای چرخ های بزرگ در جلو و چرخ های کوچک در عقب هستند تا به وسیله نقلیه کمک کند به سرعت تعادل خود را در موقعیت های خطرناک به دست آورد. هم چنین دارای موتوری کوچک با تمام جزییات است تا بتواند در این رانندگی پر چالش دوام بیاورد. بنابراین می توانید با اطمینان بیشتر، پیشروی کنید و همه جاده ها را فتح کنید. در این بازی، می توانید با اتومبیل هایی با ظاهری تهاجمی مانند لامبورگینی، بی ام و یا آئودی رانندگی کنید. حتی این امکان وجود دارد تا از وسایل نقلیه ای که می تواند روی آب رانندگی کند یا حتی یک هلیکوپتر استفاده کنید.

تعویض وسیله نقلیه در طول مسیر

نکته ای که در بازی Off The Road بسیار جالب است این است که در طول مسیر، اگر از ماشین خود خسته شده اید می توانید با خیال راحت آن را تعویض کنید و سراغ ماشین دیگری که در جاده است بروید. بدین ترتیب هم تجربه دیگری را کسب می کنید و هم ممکن است برای بستر جاده فعلی که در آن قرار دارید مناسب تر باشد. به طور کلی، رانندگی، پریدن در ماشین، سوار شدن بر قایق، کاوش در جزیره و برداشتن هلیکوپتر به صورت رایگان است. حتی می توانید برای لذت بردن و ریلکس کردن از ماشین پیدا شده و در محیط اطراف قدم بزنید. همین عدم محدودیت ها است که موجب محبوبیت هر چه بیشتر این بازی در بین کاربران شده است.

اندروید OTR - Offroad Car Driving Game دانلود بازی

سایر نفاط قوت بازی ماشین سواری با کامیون ها

در بازی ماشین سواری با کامیون ها، صرف نظر از وسیله نقلیه ای که در اختیارتان قرار می گیرد، رانندگی بسیار لذت بخش و آسان است. همه کنترل ها روی صفحه ظاهر می شوند. در سمت چپ دکمه های جهت حرکت و در سمت راست ترمز و گاز قرار گرفته است. متناسب با بستر جاده و شرایط دشوار می توانید سرعت خود را کم و زیاد کنید تا از چالش های پیش رو به سلامت عبور کنید. به عنوان مثال، هنگام عبور از گل و لای باید سرعت خود را کاهش دهید و به آرامی عبور کنید تا در عمق فرو نروید و سپس به آرامی شتاب بگیرید.

کاوش در جزایر زیبا و قایقرانی

Off the Road همیشه برای بازیکنان چالش بر انگیز نیست و او را در موقعیت های حساس قرار نمی دهد بلکه در بسیاری از مواقع شما را با چیز های شگفت انگیز زیادی روبرو می کند تا با آرامش کامل رانندگی کنید و لذت ببرید. برای مثال، می‌توانید برای کاوش در جزایر زیبا قایق رانی کنید و لذت ببرید، خلبان هلی‌ کوپتری باشید و در هوا پرواز کنید، به آرامی از دریا عبور کنید تا غروب خورشید را ببینید و بسیاری موارد دیگر که زیبایی های جاده را در حین رانندگی به تصویر می کشد تا از آن لذت ببرید.

موقعیت های طنز در بازی رانندگی با کامیون در جاده خاکی

در بازی رانندگی با کامیون در جاده خاکی، با مجموعه‌ ای از موقعیت‌ های طنز روبرو می شوید که در هیچ بازی مسابقه‌ ای با آن مواجه نشده‌ اید. به عنوان مثال، شما در حال رانندگی با یک کامیون هستید که یک تنه درخت بزرگ را حمل می کند. سپس، هلیکوپتری نزدیک شما می شود و می گوید : «هی، بیا داخل، من تو را به این خیابان می برم». در همان ابتدای ورودتان به هلیکوپتر، کنده درخت پشت سرتان گیر می کند. نه دیگر می توانید بروید و نه می توانید برگردید. سعی می کنید کامیون را به جلو و عقب ببرید تا کمی حرکت کند اما بی نتیجه است و ناگهان هواپیما در دم سنگین می شود، تعادل خود را از دست می دهد و می چرخد. این صحنه اکنون به نظر می رسد که نهنگی در حال خفه شدن از خوردن طعمه های بسیار بزرگ (که کامیون شماست) است و در نهایت پروانه هلیکوپتر می شکند و هر دو با هم سقوط می کنند.

اندروید OTR - Offroad Car Driving Game دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *