دانلود برنامه R-Drive Image پشتیبان گیری از ویندوز

دانلود R-Drive Image
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهR-Drive Image
دسته بندینرم افزار > نرم افزار کاربردی
تاریخ انتشار15 دسامبر 2023
بازدید5 بازدید
ورژن7.1.7111
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز
حجم105 مگابایت

R-Drive Image نرم افزاری قدرتمند جهت پشتیبان گیری از ویندوز است که این عملکرد را در قالب image گرفتن از فایل های رایانه  انجام می دهد. یک image file حاوی کپی دقیق و بایت به بایت هارد دیسک است که می‌ تواند در سطوح مختلف فشرده‌ سازی را انجام دهد و بدون توقف در سیستم‌ عامل ویندوز اقدام به پشتیبان گیری کند. در بسیاری موارد می توانید با نصب ویندوز و برنامه های جانبی بر روی یک سیستم و image گرفتن از آن مراحل نصب را در بقیه سیستم ها از طریق image انجام دهید. image file را می‌ توان در مکان‌ های مختلفی از جمله دستگاه های پرتابل مختلف مانند CD-R(W)/DVD، دیسک‌ های Iomega Zip یا Jazz و غیره ذخیره کرد.

دانلود برنامه R-Drive Image

کاربرد برنامه R-Drive Image

با R-Drive Image می توانید از هارد دیسک و پارتیشن های مختلف یا حتی فضای خالی هارد درایو ایمیج تهیه کنید و از آن به منظور بازیابی سیستم و سایر پارتیشن‌ های قفل‌ شده استفاده کنید. به این منظور R-Drive Image مستقیماً از ویندوز به حالت شبه گرافیکی تغییر می‌ کند یا نسخه قابل بوت ایجاد شده توسط برنامه، از طریق دیسکت راه‌ اندازی می‌ شود.

بازیابی داده های از دست رفته

داده های از دست رفته ناشی از خرابی سیستم عامل، حمله ویروس ها یا خرابی سخت افزار با استفاده از R-Drive Image قابل بازیابی هستند. همچنین می توانید در هر جایی که چندین سیستم وجود دارد با نصب ویندوز و برنامه های جانبی و تنظیمات شبکه بر روی یکی از سیستم ها و ایمیج گرفتن از آن مراحل نصب را در بقیه سیستم ها از طریق ایمیج انجام دهید.

ایمیج گرفتن از فایل های خاص

اگر نیاز به بازیابی فایل‌ های خاصی داشتید می توانید از آنها ایمیج بگیرید. بدین صورت که می توانید بر روی یک دیسک خاصی و با استفاده از Windows Explorer ایمیج بگیرید. R-DriveImage یکی از بهترین راه حل های بک اپ و بازیابی اطلاعات به منظور جلوگیری در از دست رفتن داده ها پس از خرابی سیستم است.

دانلود نرم افزار R-Drive Image

امکانات نرم افزار R-Drive Image

  • رابط کاربری آسان و قابل فهم
  • ایمیج گرفتن بدون نیاز به توقف و راه اندازی مجدد ویندوز
  • حفظ و ذخیره اطلاعات در هنگام ایمیج گرفتن
  • رایت و ذخیره مستقیم اطلاعات بر روی CD و DVD
  • پشتیبانی از دستگاه های USB 2.0 در حالت راه اندازی
  • تقسیم تصاویر به چندین فایل متناسب با نوع محیط ذخیره سازی
  • محافظت از فایل های تصویری با استفاده از رمز عبور
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *