دانلود Revo Uninstaller Pro – حذف برنامه های ویندوز

دانلود Revo Uninstaller Pro – حذف برنامه های ویندوز
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهدانلود Revo Uninstaller Pro – حذف برنامه های ویندوز
دسته بندیمدیریت و حذف برنامه ها > نرم افزار
تاریخ انتشار5 مارس 2024
بازدید822 بازدید
حجم17 مگابایت

Revo Uninstaller Pro نرم افزاری کاربردی است که به شما در حذف کامل برنامه از روی سیستمتان کمک می کند. نرم افزار روو آنیستالر بسیار ساده و کاربرپسند است و علاوه بر حذف برنامه‌ ها دارای قابلیت هایی برای پاکسازی فایلهای آفیس،پاکسازی کش مرورگر و ویندوز نیز می باشد.

نگاهی به برنامه Revo Uninstaller

Revo Uninstaller Pro نرم افزاری کاربردی است که به شما در حذف کامل برنامه از روی سیستمتان کمک می کند. این نرم افزار بسیار ساده و کاربرپسند است و علاوه بر حذف برنامه‌ها ، دارای قابلیت MS office cleaner برای حذف فایل های مایکروسافت آفیس نیز هست.

Revo Uninstaller Pro حذف برنامه های ویندوز

مدیریت اجرای برنامه ها

برنامه Revo علاوه برUninstaller که وظیفه آن حذف برنامه های نرم افزاری است، مجموعه ای به نام Autostart manager نیز دارد که به کمک آن می توانید به شکل خودکار روی اجرای برنامه ها مدیریت داشته باشید. بقیه ابزارهای Revo برای حذف فایل های اضافی، حذف و پاکسازی هیستوری مرورگرها ،مایکروسافت آفیس و ویندوز است.برنامه Revo علاوه برUninstaller که وظیفه آن حذف برنامه های نرم افزاری است،مجموعه ای به نام Autostart manager نیز دارد که به کمک آن می توانید به شکل خودکار روی اجرای برنامه ها مدیریت داشته باشید. بقیه ابزارهای Revo برای حذف فایل های اضافی،حذف و پاکسازی هیستوری مرورگرها ،مایکروسافت آفیس و ویندوز است.

Revo Uninstaller Pro حذف برنامه های ویندوز

رابط کاربری نرم افزار Revo

Revo Uninstaller دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است که می تواند تمامی برنامه های نصب شده روی سیستم را به صورت لیست در اختیار کاربران قرار دهد.برنامه‌های ویندوز ممکن است در بروز رسانی های بعدی حذف شوند که از طریق منوی ابزار که شامل هشت برنامه جانبی برای حذف فایل‌ در رایانه است انجام می شود.
هنگامی که برنامه ای را برای حذف از لیست انتخاب می کنید، ابتدا از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید سیستم مجددا باز گردانی شود یا خیر این کار به این دلیل است که در صورت بروز مشکل بتوانید ویندوز را به کار خود برگردانید. سپس Revo Uninstaller Pro روند حذف برنامه را شروع می کند. پس از اتمام برنامه شروع به اسکن پوشه ها و کلید های رجیستری و فایل های باقیمانده می کتد تا آنها را حذف کند. اسکن را می توانید در سه حالت ایمن، ساده، و پیشرفته انجام داد. یک اسکن متوسط ​​حدود 60 ثانیه طول می کشد. درهنگام اسکن کردن باید تمام ورودی ها به دقت بررسی و فقط مواردی که مربوط برنامه است حذف شود اگر مهارت کافی ندارید از این مرحله صرف نظر کنید و روی پایان کلیک کنید.

Revo Uninstaller Pro حذف برنامه های ویندوز

روند حذف برنامه توسط Revo Uninstaller

حذف نصب برنامه ها با Revo Uninstaller بسیار آسان است. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا چندین برنامه را با Revo Uninstaller Pro به ترتیب حذف کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد، هنگامی که برنامه ای را حذف می کنید، برخی به طور کامل پاک نمی شوند و برخی از نرم افزار حذف شده ممکن است فایل های ناخواسته ای را روی رایانه شما باقی بگذارد که بر عملکرد سیستم تأثیر داشته باشد و فضای خالی را اشغال کند . Revo به طور خودکار آن باقیمانده ها را حذف می کند. به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه از این برنامه استفاده کنید تا با گذشت زمان رایانه شما به سطل زباله کندی تبدیل نشود.

امکانات

  • مدیریت بر اجرای خودکار اپلیکیشن ها
  • مدیر ابزار ویندوز
  • پاکسازی فایل های اضافی
  • پاک سازی و حذف هیستوری مرورگرها
  • پاک سازی هیستوری ویندوز
  • قابلیت حذف فایل های بیهوده از ویندوز
  • دارای قابلیت حذف غیر قابل برگشت فایل ها و فولدرها
  • سیستم بک آپ گیری از نرم افزارهایی که قصد حذف آنها داریم

حالت Hunter mode

حالت هانتر مود (Revo Uninstaller) یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه است.در این حالت شما باید نماد هانترمود را روی برنامه که می خواهید کنترل کنید بکشید و رها کنید.پس از آن revo آنیستالر برنامه را به طور خودکار شناسایی کرده و تمام گزینه های موجود را در اختیار شما قرار می دهد برای مثال کمک می کند تا ببینیم کدام پردازش باعث ظاهر شدن یک پاپ‌آپ تبلیغاتی شده است.
Revo Uninstaller Pro حذف برنامه های ویندوز

مشکلات کاربران با برنامه Revo Uninstaller Pro حذف برنامه های ویندوز

چرا برنامه ها را از طریق Revo Uninstaller پاک کنیم ؟

شاید تعجب کنید که وقتی ویندوز یک ابزار داخلی Add or Remove Programs در کنترل پنل دارد، دیگر به این برنامه نیازی نیست اما باید بدانید که برخی از برنامه ها در برابر حذف مقاومت می کنند که به دلیل پیکربندی آنهاست. ابزارهای حذف نرم افزار همچنین کمک می کند تا مطمین شوید که هیچ فایل اضافه ای پس از حذف برنامه باقی نمی ماند.

آیا امکان حدف هیتسوری ویندوز و مرورگرها توسط برنامه Revo Uninstaller امکان پذیر است ؟

بله ، یکی از ابزارهای مفید این برنامه ارائه میشود امکان حذف هیستوری و فایلهای ویندوز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *