امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهRotation Control Pro
دسته بندیابزار ها > اندروید > برنامه اندروید
تاریخ انتشار19 آوریل 2024
بازدید13 بازدید
ورژن5.0.6
مود نسخه خریداری شده
سیستم عامل اندروید
حجم5 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهHDM Dev Team
گوگل پلیjp.snowlife01.android.rotationcontrolpro

اپلیکیشن Rotation Control در اندروید یک برنامه کاربردی است که برای مدیریت چرخش صفحه نمایش کاربران اندروید ایجاد شده است. چه جهت‌ گیری‌ های عمودی، افقی یا سفارشی صفحه را ترجیح دهید، این برنامه مجموعه‌ای از ویژگی‌ ها را ارائه می‌ کند که برای افزایش قابلیت استفاده و گزینه‌ های سفارشی‌ سازی دستگاه شما طراحی شده‌اند.

مدیریت دقیق چرخش صفحه نمایش گوشی

با برنامه Rotation Control Pro، کاربران می توانند جهت صفحه نمایش را بر اساس هر برنامه یا در کل سیستم سفارشی کنند. این سطح از کنترل، تجربه ای یکپارچه و متناسب را تضمین می کند و به شما امکان می دهد جهت گیری صفحه را بر اساس اولویت ها و وظایف فردی بهینه کنید.

Rotation Control Pro

میانبرها و جابجایی های سریع

با استفاده از میانبرها و جابجایی های سریع، به راحتی بین حالت های چرخش جابجا شوید و نیاز به پیمایش عمیق در تنظیمات را از بین ببرید. تنظیم جهت صفحه نمایش برای فعالیت های مختلف با این ویژگی راحت و ساده می شود.

اجباری کردن چرخش برنامه ها

تنظیمات جهت‌ گیری پیش‌ فرض را برای برنامه‌ های خاصی که با پیش‌فرض‌ های دستگاه شما مطابقت ندارند، لغو کنید. این ویژگی تضمین می کند که برنامه های خاص همیشه در جهت دلخواه شما نمایش داده می شوند و قابلیت استفاده و سازگاری را افزایش می دهد.

Rotation Control Pro

ابزارک های چرخشی

با ویجت های صفحه اصلی می توانید بسیار سریع به تنظیمات چرخش گوشی خود دسترسی پیدا کنید. یک ضربه به شما امکان می دهد جهت صفحه نمایش را بدون پیمایش در منو ها تغییر دهید و در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید.

تنظیمات چرخش خودکار

رفتار چرخش خودکار دستگاه را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید. خواه تنظیمات چرخش خودکار کلی را ترجیح می دهید یا می خواهید رفتار برنامه های خاصی را پیکربندی کنید، اپلیکیشن Rotation Control، انعطاف پذیری را برای تنظیم تغییرات جهت گیری مطابق با ترجیحات شما فراهم می کند.

Rotation Control Pro

پیکربندی تنظیمات اضافی

کاربران حرفه ای می‌توانند با پیکربندی تنظیمات اضافی، مانند تعیین زاویه چرخش، تنظیم حساسیت، یا ایجاد استثنائات برای سناریو های خاص رفتار برنامه را تنظیم کنند. این سطح از سفارشی سازی عملکرد و قابلیت استفاده بهینه را تضمین می کند.

سازگاری و دسترسی

کنترل چرخش با نسخه‌ ها و دستگاه‌ های مختلف اندروید سازگار است و دسترسی کاربران گسترده را تضمین می‌ کند. طراحی بصری و رابط کاربر پسند آن برای کاربران با توانایی‌ های فنی متفاوت فراهم می‌کند و استفاده از آن را برای همه آسان می‌ کند.

Rotation Control Pro

مدیریت چرخش صفحه نمایش با Rotation Control Pro

برنامه Rotation Control Pro به عنوان یک راه حل منعطف و قابل اعتماد برای کاربران اندروید است که به دنبال مدیریت چرخش صفحه نمایش گوشی خود هستند. چه برای راحتی، سفارشی‌ سازی، یا حفظ یک تجربه مشاهده ثابت در بین برنامه‌ ها، این اپلیکیشن برای برآورده کردن نیاز ها و اولویت‌ های مختلف کاربر طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *