SimCity BuildIt بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهSimCity BuildIt
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > شبیه سازی
تاریخ انتشار7 مارس 2024
بازدید15 بازدید
ورژن1.53.7.122261
مودارز درون بازی نامحدود
سیستم عامل اندروید
حجم165 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهELECTRONIC ARTS
گوگل پلیcom.ea.game.simcitymobile_row

SimCity BuildIt یک بازی شبیه‌ سازی شهر محبوب است که در آن بازیکنان شهر های مجازی خود را می‌سازند و مدیریت می‌کنند، تصمیمات استراتژیک می‌گیرند و در طول مسیر با چالش‌هایی مواجه می‌شوند. در بازی سیم سیتی از شروع ساختمان های کوچک شروع کنید و هدف خود را تبدیل به یک کلان شهر پر جنب و جوش کنید. هم چنین در ادامه با طراحی و ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری هر کدام با هدف خود به رشد و گسترش شهر خود کمک کنید.

اندروید SimCity BuildIt دانلود بازی

معرفی بازی جذاب SimCity BuildIt

در بازی SimCity BuildIt به عنوان شهردار یک شهر مجازی، مسئولیت شما این است که ساکنان خود را راضی نگه دارید. منابعی مانند برق، زباله و آب را مدیریت کنید، ترکیبی متعادل از مناطق مسکونی، صنعتی و تجاری را حفظ کنید و ترافیک، آلودگی و بلایای طبیعی را مدیریت کنید. موفقیت یک شهر به مدیریت موثر توسعه اقتصادی آن بستگی دارد، چه از طریق تجارت کالا، اخذ مالیات یا حتی تولید در بازار. هرچه پیشرفت شهر بیشتر باشد، ساختمان‌ ها و ویژگی‌ های پیشرفته‌ تری برای سفارشی‌ سازی یا گسترش بیشتر قفل آن باز می‌ شود.

تجربه واقعی شهر سازی

بازی SimCity BuildIt یک تجربه واقعی شهرسازی را ارائه می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند شکل شهر را طراحی کنند، جاده‌ها را بسازند و ساختمان‌هایی را قرار دهند که دارای خدمات زیادی هستند.

مدیریت منابع

بر مدیریت و توزیع منابع در شهر خود نظارت کنید، از جمله Simoleons، SimCash و مواد دیگر. هم چنین باید بدانید تعادل در دسترس بودن و توزیع منابع برای توسعه پایدار شهر شما بسیار ضروری است.

اندروید SimCity BuildIt دانلود بازی

ماموریت های چالش برانگیز

این بازی دارای دو ارز Simoleons و SimCash است. مدیریت این منابع برای موفقیت شهر شما بسیار مهم است. حفظ تعادل بین آنها برای دستیابی به موفقیت طولانی مدت در بازی مهم است.

تجارت منطقه ای و جهانی

SimCity BuildI ماموریت های چالش برانگیز، بلایا و موانعی را ارائه می دهد که مهارت های حل مسئله شما را مورد آزمایش قرار می دهد. رویدادهایی مانند زلزله، تهاجم بیگانگان و آتش سوزی نیاز به تفکر سریع برای تصمیم گیری سریع، تخصیص کارآمد منابع و به حداقل رساندن آسیب در زمان واقعی دارند.

سایر ویژگی های بازی سیم سیتی

بازیکنان می توانند در تجارت منطقه ای و جهانی شرکت کنند و تبادل منابع را آسان کنند. این ویژگی بازیکنان را قادر می‌ سازد تا در صنایع خاص تخصص پیدا کنند و مواد کمیاب را بدست آورند و به رشد و توسعه شهرهای خود کمک کنند.

 ویژگی های اجتماعی

شهر خود را با تمرکز بر مناطق مختلف مانند آموزش، سرگرمی یا حمل و نقل شخصی سازی کنید. همانطور که به نقاط عطف پیشرفت شهر خود می رسید، مکان های دیدنی منحصر به فرد باز می شود و به شما امکان می دهد منظره شهری متمایز و از نظر بصری جذاب در طول مسیر ایجاد کنید.

اندروید SimCity BuildIt دانلود بازی

رویدادها و مسابقات

این بازی چالش‌ها و مسابقات محدود زمانی را با جوایز منحصربفرد ارائه می‌کند که در آن می‌توانید پیشرفت شهر خود را نشان دهید و با شهرهای دیگر برای ساخت ساختمان‌های انحصاری یا جوایز دیگر رقابت کنید. این چالش‌ها فرصتی برای نشان دادن پیشرفت شهر خود و رقابت با دیگران را فراهم می‌کنند – نه اینکه شانس برنده شدن در ساختمان‌های منحصر به فرد را ذکر کنیم!

گرافیک بالا

بازی سیم سیتی دارای گرافیک چشمگیر با توجه دقیق به جزئیات است که شهر شما را با عمق و طراحی گیرا، زنده می کند. این بازی کنترل‌ های لمسی ساده‌ای را ارائه می‌کند که به طور خاص برای دستگاه‌ های تلفن همراه طراحی شده‌اند که به شما امکان می‌دهد به راحتی حرکت کنید و از هیجان ساختن و مدیریت شهر خود لذت ببرید.

سوالات متداول برای بازی SimCity

آیا بازی SimCity تک نفره است؟

SimCity BuildIt در درجه اول یک بازی تک نفره است اما دارای عناصر اجتماعی مانند باشگاه ها و مسابقات چند نفره نیز می باشد. در حالی که بازی در زمان واقعی با سایر بازیکنان نیست، شما همچنان می توانید با آنها تعامل داشته باشید و به رقابت بپردازید.

آیا SimCity یک بازی آنلاین است؟

بله، SimCity یک بازی آنلاین است که در سال 2013 منتشر شد. این بازی ویژگی های آنلاینی را برای بازیکنان برای تعامل با دیگران، همکاری و تجارت منابع ارائه می دهد. هم چنین یک حالت تک نفره برای بازی آفلاین نیز دارد.

اندروید SimCity BuildIt دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *