Specimen Zero - Online horror بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهSpecimen Zero - Online horror
دسته بندیآرکید > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار15 مارس 2024
بازدید25 بازدید
ورژن1.1.1
مودخرید رایگان
سیستم عامل اندروید
حجم146 - 155 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهCafé Studio Games
گوگل پلیcom.specimen.zero.horror.survival

Specimen Zero، یک بازی ترسناک و هیجان‌انگیز است که توسط یک استودیوی مستقل ساخته شده که با مجموعه ای از محیط های ترسناک و صحنه‌ دلهره آور، نوید یک تجربه هیجان‌انگیز را می‌ دهد. برای فرار از هیولا های آشفته ای که در اعماق جنگل در کمین هستند، سفری را آغاز کنید!

شروع بازی Specimen Zero

بازی Specimen Zero مسیری آشنا را برای علاقه مندان به سبک ترسناک دنبال می کند. بازیکنان گیج و مبهوت از خواب بیدار می شوند و خود را در محیطی کاملاً ناآشنا پیدا می کنند. خاطرات مبهمی از ربوده شدن باقی مانده است، اما هویت اسیر کننده و انگیزه پشت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. با بررسی محیط اطراف، متوجه می‌ شویم که این مکان دور از حد معمول است. با کنار زدن افکار ناراحت کننده ای که در ذهن شما غوغا می کنند، نگرانی اصلی شما به یک چیز تغییر می کند: یافتن وسیله ای برای فرار. زیرا ماندن در اینجا احتمالاً فقط منجر به مواجهه با مرگ می شود.

اندروید Specimen Zero - Online horror دانلود بازی

محیط های متروکه و ترسناک

گم شده در محدوده یک ساختار وسیع و سایه، متوجه می شوید که این یک ساختمان متروکه معمولی نیست. بیشتر شبیه یک بیمارستان متروکه است، راهرو هایش با زمزمه های فراموش شده دوران گذشته طنین انداز می شود. طرح گسترده به شکوه سابق آن به عنوان یک موسسه پزشکی مشهور اشاره دارد. چه اتفاقاتی رخ داد که این مکان را به اتاقی متروکه، تاریک و پوسیده برای مرگ تبدیل کرد؟

تجربه ترس و اظطراب

همانطور که سوالات در ذهن شما می چرخد، زمان کشف حقیقت این مکان فرا رسیده است. با قدم زدن از یک اتاق خالی از سکنه به اتاق دیگر، با سکوت ترسناکی مواجه می‌شوید که تنها با طنین گام‌ هایش شکسته می‌شود. با این حال، این ردپا ها انسان نیستند. آنها با یک ریتم واضح و ناهماهنگ طنین انداز می شوند. ناگهان، قبل از اینکه بتوانید واکنشی نشان دهید، موجودی هیولایی که چهره‌ای شبیه انسان در بالای بدنی عجیب و غریب و عنکبوت‌ مانند دارد، می بینید.

اندروید Specimen Zero - Online horror دانلود بازی

رمزگشایی معماها در بازی نمونه شماره صفر

در بازی نمونه شماره صفر، وظیفه شما این است که معما های محیط بازی را رمزگشایی کنید، سرنخ های حیاتی را در قالب آیتم ها جمع آوری کنید و به طور منطقی نقاط را به هم متصل کنید تا مسیر فرار خود را بیابید. در میان تهدید های ترسناک هیولا ها، مخفی کاری بهترین تکنیک است. هم چنین از صدا های بلندی که می‌ تواند توجه آن‌ ها را جلب کند اجتناب کنید. این موجودات هم دیوانه و هم حیله گر هستند و دارای حواس تیزبین و هماهنگ با تاریکی هستند.

ماجراهای هیجان انگیز چند نفره

برای اولین بار، خود را در حالت چند نفره بازی نمونه صفر غوطه ور کنید. با یک شریک همکاری کنید، در اعماق شوم تاریکی غوطه ور شوید، حواس خود را جمع کنید تا از وحشت های در کمینتان بتوانید بیرون بیایید و راه فرار خود را پیدا کنید.

اندروید Specimen Zero - Online horror دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *