Stick War: Legacy بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهStick War: Legacy
دسته بندیاستراتژی > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار16 فوریه 2024
بازدید106 بازدید
ورژن2023.5.168
مودالماس نامحدود
سیستم عامل اندروید
حجم136 - 490 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهMax Games Studios
گوگل پلیcom.maxgames.stickwarlegacy

شاید قبلاً با بازی های بسیار محبوب مبارزه ای استیکمن آشنا شده باشید. نمونه هایی مانند Stickman Legends، Stickman Revenge یا Stick Fight که بسیار پر طرفدار بودند و کاربران بسیاری را جذب خود کردند. در این مقاله سعی داریم با بازی اندرویدی دیگری درباره استیکمن ها با نام Stick War: Legacy آشنا شویم که بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

اندروید Stick War: Legacy دانلود بازی

داستان بازی‌ استراتژی جنگ‌ چوب:میراث

در بازی‌ استراتژی جنگ‌ چوب:میراث، به دنیای امپراطوری قدرتمند Inamorta،خواهید رفت و نقش کنترل گر و هدایت کننده استیکمن ها را بر عهده خواهید گرفت که در جنگ های انفرادی وارد عمل می شوند. استیکمن ها مردمان سیاهی هستند که در سرزمین صلح جوی Order زندگی می کنند. در چنین شرایطی نیرو های مهاجم از سرزمین های همسایه قصد حمله و تصرف سرزمین آن ها را دارند.

نقش شما در بازی

شما در این بازی به عنوان یک رهبر با استعداد و دلسوز هستید که باید یک نیروی نظامی قدرتمند را برای از بین بردن تمامی حملات دشمن جهت حفظ سرزمینتان، ایجاد کنید و با تمام توانایی خود برای دفاع از سرزمینتان و شکست نیرو های دشمن به پا خیزید. با تجهیز ارتشی از شمشیر زنان و کمان داران بپا خیزید و با پیاده کردن بهترین استراتژی و تاکتیک های مختلف با آن ها مقابله کنید. علاوه بر این، توسعه اقتصادی برای ایجاد یک ارتش قوی نیز حائز اهمیت است که نباید از آن غافل شوید.

گیم پلی بازی Stick War: Legacy

در Stick War: Legacy، شما یک پادشاه سلطنتی با درایت و دوست دار صلح خواهید بود. خشونت و جنگ، سبک شما در این بازی نیست اما باید برای حفظ امپراطوری خود با دشمن مقابله کنید و جلوی حملات سنگین آن ها بایستید. باید ارتشی ایجاد کنید و به ساخت واحد های جنگی و جمع آوری طلا بپردازید. به عنوان یک بازی استراتژیک، به جای کنترل یک شخصیت، یک ارتش قدرتمند با تعداد زیادی سرباز جنگجو را فرماندهی می کنید. تیم استراتژی خود را از جمله سربازان، شمشیر زنان، جادوگران یا غول ها را صف آرایی کرده و تحت کنترل خود قرار دهید. هنگامی که ارتشی با چیدمان صحیح و مجهز به اسلحه داشته باشید، قدرت جنگی شما نیز به مراتب افزایش می یابد. علاوه بر این، می توانید طلسم های جادویی را برای ارتش خود درخواست کنید.

اندروید Stick War: Legacy دانلود بازی

ایجاد یک ارتش قوی برای مقابله با دشمن

به یاد داشته باشید که ارتش قوی به پتانسیل اقتصادی قدرتمند وابسته است. مانند دنیای واقعی، قدرت های نظامی به منابع اقتصادی بزرگ یا سرمایه گذاری عظیمی برای ارتش خود نیاز دارند. این بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای ساختن یک ارتش قدرتمند به مقدار زیادی طلا نیاز دارید. می توانید از منابع موجود در قلمرو بهره برداری کنید. نیروی زیادی از کارگران و معدنچیان وجود دارد که مایلند شبانه روز برای استخراج طلا از ذخایر معدنی کار کنند. به ارتقای ماینر ها برای بهره برداری کامل از منابع و بهینه سازی مقدار طلایی که می توانید هر روز از آن ها بهره برداری کنید، توجه داشته باشید.

ارز درون بازی

علاوه بر منبع طلا، یک واحد پولی بسیار ارزشمند در Stick War: Legacy وجود دارد که به شما کمک می کند تا با تقویت جنگجویان استیکمن، واحد های رزمی خود را نیز ارتقا دهید. همچنین به ماینر ها کمک می کند تا در یک زمان معین دو برابر سریعتر کار کنند. در مواقع لزوم، از سنگهای قیمتی برای خرید طلسم ها و اقلام مورد نیاز در فروشگاه استفاده می شود.

اندروید Stick War: Legacy دانلود بازی

بهترین بازی استراتژیک سرگرم کننده

نبرد های Stick War: Legacy بسیار تاکتیکی اند و دارای تکنولوژی جنگی مدرن و متمایز هستند. اگر آنها را برنده شوید، می توانید غنایم ارزشمند و بخشی از قلمرو آنان را نیز به دست آورید. جنگ‌ ها بی‌ رحمانه هستند، اما سود زیادی برای برندگان به همراه خواهند داشت. به یاد داشته باشید: “برنده قوی ترین است”. یک استراتژی معقول به همراه گروهی از جنگجویان قدرتمند، می تواند هر دشمنی را از پیش رو بردارد. استراتژی هدفمند با حفظ تعادل بین سربازان و شمشیر زنان در جلو ارتش و نیرو های دوربرد مانند کمانداران در عقب گرد سپاه می تواند بسیار موثر باشد. غول ها می توانند تهاجمی حمله کنند و همچنین به خوبی از برجک ها محافظت کنند. به خاطر داشته باشید که در طول هر نبرد، سهم رهبر هم در فرماندهی نبرد و هم در استراتژی نظامی بسیار پر اهمیت است.

گرافیک و طراحی

Stick War: Legacy بازی استراتژیک و جذابی با گرافیک دو بعدی است که نبرد های بازیکنان را به خوبی به تصویر می کشد. شکل شخصیت ها به شدت متنوع و خنده دار است. Stick War: Legacy بازی سرگرم کننده طرفدار صلح است که فقط برای دفاع از خود وارد نبرد می شود. به نوعی می توان گفت که این بازی بر این اصل استوار است که بهترین دفاع حمله است.

اندروید Stick War: Legacy دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *