Survivor.io بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهSurvivor.io
دسته بندیاکشن > اندروید > بازی اندروید > ماجراجویی
تاریخ انتشار10 ژوئن 2024
بازدید1 بازدید
ورژن2.9.3
سیستم عامل اندروید
حجم1.12 گیگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهHabby
گوگل پلیcom.dxx.firenow

با Survivor.io، یک بازی اکشن-ماجراجویی جذاب که مهارت های شما را روز به روز بیشتر افزایش خواهد داد، سفری هیجان انگیز به قلب بقا را آغاز کنید. به دنیایی رنگارنگ که مملو از خطر و فرصت است قدم بگذارید، جایی که هر تصمیمی می تواند به معنای تفاوت بین زندگی و مرگ باشد. همانطور که در زمین های ناهموار حرکت می کنید و در برابر دشمنان سرسخت قرار می گیرید، برای کسب پیروزی باید به هوش، چابکی و مهارت استراتژیک خود تکیه کنید. چه در حال ایجاد اتحاد با سایر بازماندگان باشید و چه درگیر نبردهای رو در رو، بازی بازمانده تجربه ای همه جانبه را ارائه می دهد که شبیه هیچ بازی دیگری نیست.

اندروید Survivor.io دانلود بازی

ماجراجویی در دنیایی پر از زامبی با بازی بازمانده

سفر در بازی بازمانده زمانی آغاز می شود که بازیکنان در میان دریایی از زامبی های خطرناک بیدار می شوند. بازیکنان با داشتن چیزی جز هوش و غرایز بقای خود، باید در حین حرکت در محیط های مختلف پر از خطر، از حمله بی امان مردگان جلوگیری کنند. در بازی Survivor.io، هر لحظه که می گذرد، تهدید به مرگ شما، بیشتر تشدید می شود.

عناصر بقا

اساس بازی Survivor.io بر بقای شما است. بازیکنان باید با خواسته‌های همیشگی گرسنگی، تشنگی و استقامت مبارزه کنند، همه در حالی که پناهگاه‌هایی را تقویت می‌کنند تا در برابر حملات زامبی‌ها مقاومت کنند. متعادل کردن این نیازهای ضروری در برابر جزر و مد بی امان مردگان، لایه ای از عمق و استراتژی را به گیم پلی اضافه می کند.

جنگ و سلاح

مبارزه در Survivor.io سریع و هیجان انگیز است. بازیکنان با کشتن زامبی ها امتیاز کسب می کنند، که سپس می توان از آنها برای به دست آوردن مجموعه ای از سلاح های قدرتمند استفاده کرد. علاوه بر این، استفاده از آیتم های استراتژیک، توانایی های شخصیت شما را افزایش می دهد و در برابر دشمنان قدرتمندتان، برتری ایجاد می کند.

اندروید Survivor.io دانلود بازی

گرافیک و سبک بازی

بازی Survivor.io یک نمای استراتژیک از بالا به پایین از میدان جنگ را به بازیکنان ارائه می دهد، که تصمیم گیری آگاهانه و برنامه ریزی تاکتیکی را در طول رویارویی های جنگی شدید را آسان می کند. این بازی که با گرافیک های جذاب به سبک فانتزی تکمیل شده است، بازیکنان را در یک دنیای بصری فریبنده پر از شخصیت و جذابیت غرق می کند.

تجربه گیم پلی منحصر به فرد بازی Survivor.io

بازی Survivor.io با ترکیب یکپارچه عناصر تیراندازی، زامبی‌ها و ژانرهای سرکش، تجربه‌ای تازه و پویا از بازی ارائه می‌کند که آن را از سایرین متمایز می‌کند.

اندروید Survivor.io دانلود بازی

مجموعه سلاح های درون بازی

از سلاح‌های سرد مانند چاقو گرفته تا سلاح‌های گرم، بازی Survivor.io مجموعه‌ای متنوع از ابزارها را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا در برابر گروه زامبی‌ها استفاده کنند. با کاراکترهای قابل ارتقا و آیتم های بهبود یافته، بازیکنان این آزادی را دارند که بارگذاری خود را سفارشی کنند و شانس بقای خود را بهینه کنند.

رویارویی با دشمنان قدرتمند

مهارت‌های خود را در برابر دشمنان قدرتمندی که توانایی‌های استراتژیک و رزمی شما را به حداکثر می‌رسانند، آزمایش کنید و یک تجربه گیم‌پلی هیجان‌انگیز و پرارزش را ارائه دهید.

اندروید Survivor.io دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *