The Wanderer: Post-Nuclear RPG بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهThe Wanderer: Post-Nuclear RPG
دسته بندیاکشن > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار6 فوریه 2024
بازدید4 بازدید
ورژن7.071
مودخرید نامحدود
سیستم عامل اندروید
حجم53 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهJamie Parish
گوگل پلیcom.JamieParish.TheWanderer

The Wanderer یک بازی بقای ماجراجویی با گرافیک پیکسلی اما بسیار پویا و سرشار از ارزش های انسانی است. بازی سرگردان، حول محور آخرالزمان است، وقتی دنیا تقریباً از بین رفته است اما زندگی و امید به حیاتی دوباره هنوز وجود دارد، امید برای تولد دوباره بشر با درخششی جدید از روزنه ای کوچک سر بر آورده است. در این بازی بازیکن به یک سفر در زمان های به خصوصی از تاریخ بشریت فرستاده می شود تا بتواند انسانیت را نجات دهد.

اندروید The Wanderer: Post-Nuclear RPG دانلود بازی

معرفی بازی جذاب The Wanderer

The Wanderer، بازی بقای پیکسلی است که توجه شما را از همان دقیقه اول به خود جلب می کند. تعداد زیادی بازی با موضوع  بقای پسا آخر الزمانی وجود دارد. اما به ندرت پیش می‌ آید که بازی‌ ها سبک پیکسلی داشته باشند. دلیل آن تا حدودی می تواند به دلیل ترس از عدم انتقال کل طرح به دلیل کوچک بودن و جزئی بودن آن باشد.

تلاش برای بقا

در The Wanderer، شما به عنوان یک بازمانده از رویداد های آخر الزمانی جهان هستید و تنها ماموریت شما این است که تا جایی که ممکن است برای بقا بکوشید. برای زنده ماندن از ویرانی های اطراف، باید در طول روز به دنبال منابع غذا و نوشیدنی، ابزاری برای ساختن پناهگاه‌ ها و سلاح‌ هایی برای مبارزه با دشمنان وحشی بگردید.

گیم پلی

تلاش برای بقا همیشه سخت و دشوار است اما در The Wanderer، شرایط کمی ایده آل تر و آسان تر است. شما باید به جستجو و اکتشاف در محیط پیرامون خود بپردازید تا با یک سری تجهیزاتی که پیدا می کنید، وسایل مورد نیاز خود را بسازید و غذای مورد نیاز خود را نیز تامین کنید. اولین ترفند در هنگام بازی این است که تا حد امکان غذا و نوشیدنی جمع آوری کنید، آنها اولین چیزی هستند که به داشتن سفری طولانی به شما کمک می کنند. ساختن پناهگاه ها، جمع آوری وسایل مورد نیاز، ساختن سلاح، مبارزه با دشمنان، حتی مبادله اقلام برای نیاز های دیگر و ارتقا پناهگاه، از دیگر اموری است که باید در این بازی به آن بپردازید.

اندروید The Wanderer: Post-Nuclear RPG دانلود بازی
انسانیت و تنهایی در بازی سرگردان

یکی از جزئیاتی که در این بازی پیکسلی با آن روبرو می شوید سگی به نام Pet است. باید تصمیم بگیرید که او را همراه خود ببرید یا نه. چنان چه با او همراه شوید باید غذای او را تامین کنید و سر پناهی برای او بسازید. اما در عوض از تنهایی شما کاسته می شود و در یافتن منابع آب و جعبه های غذا به شما کمک می کند. همچنین شما را یاری می کند تا احتمال رویارویی با دشمنان کاهش یابد و در هنگام مواجهه با خطرات مانند یک قهرمان به شما کمک کند.

موقعیت های چالش برانگیز

در طول بازی، هرچه بیشتر زنده بمانید، فرصت های بیشتری برای تجربه کردن و دیدن صحنه ها و مناظر جدید خواهید داشت. هر مکان مجموعه‌ ای از چالش‌ ها، خطرات و شادی‌ های مختلف را برای شما در بر خواهد داشت. بسته به استراتژی بقا و سبک بازی هر فرد، تصمیمات می تواند متفاوت باشد و به نتایج و یا پیامد های بسیار متفاوتی منجر شود. این به خود شما بستی دارد که موقعیت های چالش برانگیز را انتخاب کنید و یا از آنها بگذرید. با پیشرفت در بازی سطح قلمرو و ظرفیت ذخیره سازی شما بالاتر می رود.

شخصیت خود را سفارشی کنید

در ابتدای بازی می توانید نامی برای شخصیت خود انتخاب کنید و بدن خود را از رنگ پوست، سر، پا ها و غیره سفارشی کنید. شما این انتخاب ها را باید با دقت انجام دهید زیرا این شخصیت در طول بازی شما را همراهی می کند و دیگر نمی توانید آن را تغییر دهید.

خطر همیشه در کمین است

هیچ مکان واقعا امنی در دنیای The Wanderer وجود ندارد. برخی از افراد نیز مانند شما زنده می مانند، اما آنها نمی توانند دوست شما باشند چرا که ممکن است به شما صدمه بزنند پس تا جایی که ممکن است باید از آنها دوری کنید. آخرالزمان و روز های وحشتناکی که در پی خواهد داشت، همیشه زمانی است که انسانیت در اوج آزمایش قرار می گیرد. به طور کلی به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد، همه دشمن یکدیگر هستند، اگر آنها را نکشید، شما را خواهند کشت. سیستم مبارزه با دشمنان در این بازی مبتنی بر آمار طراحی شده است. برای مبارزه با بسیاری از دشمنان که با یک گروه سفر می کنند، باید یک سگ شکاری بالغ، یک پناهگاه ایده آل و یک سلاح خوب داشته باشید.

اندروید The Wanderer: Post-Nuclear RPG دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *