Weather & Widget - Weawow برنامه
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهWeather & Widget - Weawow
دسته بندیاندروید > برنامه اندروید > پیش بینی آب و هوا
تاریخ انتشار9 ژوئن 2024
بازدید0 بازدید
ورژن6.2.0
مود نسخه حرفه ای
سیستم عامل اندروید
حجم11 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهweawow weather app
گوگل پلیcom.weawow

هنگام برنامه ریزی برای فعالیت در فضای باز، اطلاع از آب و هوا بسیار مهم است. اپلیکیشن Weawow یک برنامه هواشناسی رایگان و بدون آگهی است که با ترکیب عکاسی جذاب در سراسر جهان با به‌روزرسانی‌ های آب و هوای زنده، تجربه بررسی آب و هوا را افزایش می‌دهد.

اندروید Weather & Widget - Weawow دانلود برنامه

بررسی آب و هوا با برنامه Weawow Weather & Widget

برنامه Weawow Weather & Widget به‌روزرسانی‌های آب و هوا را مستقیماً از طریق ویجت‌های قابل تنظیم به صفحه اصلی شما می‌آورد. این ویجت‌ها نیاز به باز کردن مکرر برنامه را از بین می‌برند و در یک نگاه راحتی را فراهم می‌کنند. کاربران می توانند از میان تم های مختلف مانند ساده، ساعت و نمودار ساعتی انتخاب کنند.

گزارش وضعیت جوی بصورت زنده

اپلیکیشن Weawow پیش‌بینی‌های دقیق آب و هوا و به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ را ارائه می‌کند و به کاربران کمک می‌کند برای همه نوع شرایط آب‌وهوایی آماده باشند. چه در حال تصمیم گیری در مورد نیاز به چتر یا برنامه ریزی برای پیاده روی آخر هفته باشید، این برنامه هواشناسی تضمین می کند که همیشه در جریان هر گونه شرایط آب و هوایی آماده باشید.

اندروید Weather & Widget - Weawow دانلود برنامه

داده های جامع آب و هوا

برنامه Weawow اطلاعات آب و هوای فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد، از جمله:

  • دما: دمای فعلی.
  • رطوبت: سطوحی برای کمک به درک راحتی و تغییرات احتمالی آب و هوا.
  • نقطه شبنم: نشان دهنده سطح رطوبت در هوا.
  • پوشش ابری: جزئیات در مورد وضعیت آسمان.
  • سرعت باد: اطلاعاتی در مورد میزان وزش باد.
  • شاخص UV: برای برنامه ریزی قرار گرفتن در معرض نور خورشید ضروری است.

کاربران می‌توانند معیارهایی را برای نمایش انتخاب کنند، که امکان تجربه آب و هوای سفارشی متناسب با نیازهای فردی را فراهم می‌کند.

اندروید Weather & Widget - Weawow دانلود برنامه

پشتیبانی چند زبانه

اپلیکیشن Weawow از بیش از 50 زبان پشتیبانی می‌کند و آن را برای طیف گسترده‌ای از کاربران در سراسر جهان در دسترس قرار می‌دهد. این قابلیت چند زبانه امکان جابه‌جایی یکپارچه بین زبان‌ها را فراهم می‌کند و مخاطبان جهانی را تامین می‌کند.

پس زمینه آب و هوا

چیزی که Weawow را متمایز می کند، ادغام عکس های خیره کننده و ارسال شده توسط کاربر است که با شرایط آب و هوایی فعلی مطابقت دارد. این پس‌زمینه‌های فریبنده، یک تجربه بصری دلپذیر و همه جانبه از بررسی آب و هوا را ارائه می‌دهند.

اندروید Weather & Widget - Weawow دانلود برنامه

ابزارک‌ها و اعلان‌های اپلیکیشن Weawow

Weawow ویجت های انقلابی صفحه اصلی را معرفی می کند که کاربران را بدون دردسر در مورد شرایط آب و هوایی به روز نگه می دارد. این ویجت‌ها که با مضامینی مانند ساده، ساعتی و نمودار ساعتی قابل تنظیم هستند، اولویت‌های فردی را برآورده می‌کنند و اطلاعات مهم آب و هوا را در یک نگاه ارائه می‌دهند.

هشدارهای آب و هوا

اعلان‌های فشاری Weawow تضمین می‌کند که کاربران به خوبی از تغییرات آب‌وهوا مطلع هستند. این هشدارها را می‌توان برای ارائه به‌روزرسانی‌ها در طول روز، تا هشت ساعت قبل، سفارشی‌سازی کرد و توانایی برنامه‌ریزی و آماده‌سازی کاربران را افزایش داد.

مجوزهای دسترسی و سازگاری

این برنامه هواشناسی، برای عملکرد مطلوب به اندروید 4.4 یا بالاتر نیاز دارد. به کاربران توصیه می شود برای اطمینان از عملکرد روان برنامه، مجوزهای لازم را اعطا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *