Westland Survival: Cowboy Game بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهWestland Survival
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > ماجراجویی
تاریخ انتشار17 ژانویه 2024
بازدید83 بازدید
ورژن 6.7.0
مودنسخه کامل
سیستم عامل اندروید
حجم493
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهHelio Games
گوگل پلیcom.heliogames.westland

Westland Survival یک بازی جذاب و اکشن در سبک ماجراجویی است که تجربه جدیدی از یک زندگی دشوار در بیابان با محیط غرب وحشی را برای کاربران به ارمغان می آورد. غرب وحشی مکانی مملو از خطرات گوناگون از سوی راهزنان، قبایل و جانوران خطرناکی است که به صورت دسته جمعی حمله می کنند. نکته قابل توجه بازی بقا در غرب وحشی، تنوع زیست محیطی، منابع، دشمنان و موارد دیگر است که حس جدیدی از بقا را به جای بازی های آخرا الزمانی برای کاربران به ارمغان می آورد. این بازی منحصر به فرد دارای گرافیک سه بعدی و تصاویر واضح با کیفیت بالا است. داستان بازی از این قرار است که نقش یک کابوی را در غرب وحشی ایفا می کنید که باید در شرایط سخت دوام بیاورید و برای بقا بجنگید.

اندروید Westland Survival: Cowboy Game دانلود بازی

نگاهی بر بازی ماجراجویی و اکشن بقا در غرب وحشی

کنترل بازی بقا در غرب وحشی به صورت یک چشم انداز از بالا به پایین صورت می گیرد که با گرافیک سه بعدی منحصر به فردی که دارد، بازیکنان را ترغیب می کند تا در شرایط سخت دوام بیاورند و برای بقا بجنگند. بازیکنان باید با حملات مخفیانه دشمن را از پای درآورند. علاوه بر این، سیستم های تسلیحاتی نیز به طور خودکار نزدیک ترین نقطه را هدف قرار می دهند.

یک مخفیگاه شگفت انگیز بسازید

مخفیگاه بازیکن در این بازی پایه اصلی بقا است. با گذشت زمان، بازیکنان می‌ توانند مخفیگاه خود را ارتقا دهند و مزارع و مناطق ویژه ای را برای بهبود کیفیت زندگی بسازند.

اندروید Westland Survival: Cowboy Game دانلود بازی

سیستم کرافتینگ جذاب

در این بازی از بازیکنان خواسته می شود تا با استفاده از سیستم کرافتینگ برای زنده ماندن تلاش کنند. باید با استفاده از منابع و لوازم جانبی که در اختیارشان قرار می گیرد سلاح ها و ابزار های مورد نیازشان را بسازند. علاوه بر این، با بالا رفتن سطح بازیکن، امکان دسترسی به آیتم های سطح بالاتر نیز در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

دعوت از سایر بازیکنان به بازی

می‌ توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و پایگاه‌ های مشترکی را برای بقا ایجاد کنید. بازیکنان می توانند در بسیاری از مکان های خطرناک از یکدیگر حمایت کنند یا منابع بیشتری را برای ساختن یا بهبود کیفیت زندگی جمع آوری کنند. 

گرافیک بالا

محتوا و سرعت گیم پلی در بازی Westland Survival متنوع است. کیفیت گرافیک نیز عالی می باشد و جلوه های ویژه، بازی را به صورت زنده روایت می کند. بازی با سایر دوستان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و جذابیت بازی را چندین برابر کند. 

اندروید Westland Survival: Cowboy Game دانلود بازی

ویژگی های کلیدی بازی Westland Survival

  • محافظت از قطار در برابر راهزنان
  • حمله به ارتش زامبی
  • استفاده از حیوانات اهلی برای نبرد با دشمنان
  • دریافت نقشه های کمیاب برای ساخت سلاح ها و زره های قدرتمند
  • بهبود مهارت های تیر اندازی در جهت مبارزه با راهزنان
  • استخراج از معدن و جمع آوری تجهیزات مورد نیاز
  • استخراج گنج های قدیمی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *