دانلود برنامه Wireshark

دانلود برنامه Wireshark
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهدانلود برنامه Wireshark
دسته بندیابزار شبکه > نرم افزار
تاریخ انتشار4 مارس 2024
بازدید837 بازدید
حجم75 مگابایت

Wireshark یک تحلیلگر پروتکل شبکه اپن سورس قدرتمند و پرکاربرد است که به کاربران اجازه می دهد تا بسته های داده ای را که در یک شبکه در حال حرکت هستند را در زمان واقعی ضبط و بررسی کنند. برنامه وایرشارک توسط تیم Wireshark توسعه یافته است و مجموعه ای جامع از ابزارها را برای عیب یابی شبکه، تجزیه و تحلیل و تست امنیت ارائه می دهد.

نرم افزار مدیریت شبکه Wireshark

Wireshark ابزار تجزیه و تحلیل پروتکل های شبکه است که به آنالیز اطلاعات در حال تبادل در شبکه های مختلف مانند LAN، WIFI، بلوتوث و حتی USB می پردازد. Wireshark یک تحلیلگر پروتکل شبکه است که به کسب و کارها کمک می کند تا داده ها را به صورت زنده ضبط کند و ترافیک شبکه را در سطح میکروسکوپی ردیابی، مدیریت و تجزیه و تحلیل کنند.

دانلود برنامه Wireshark

پشتیبانی از سیستم عاملهای مختلف

این نرم افزار سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، macOS و لینوکس و سایر موارد را پشتیبانی می کند.با نصب‌کننده Npcap همراه است تا کارآمدتر و ایمن‌تر باشد. استفاده از این برنامه بیشتر برای کاربران با سابقه مدیریتی پیشنهاد می شود که توانایی استفاده از آن را داشته باشند.

دانلود برنامه Wireshark

تحلیل و بررسی شبکه

علاوه بر این می تواند اطلاعات گرفته شده از برنامه هایی مانند Snoop، Sniffer و Microsoft Network Monitor را بخواند و به عنوان یک ابزار کمکی برای تجزیه و تحلیل شبکه عمل کند.

دانلود برنامه Wireshark

ویژگی های برجسته Wireshark

  • ثبت و گزارش مشکلات درون شبکه با Expert Info
  • ضبط زنده داده‌ها از رابط‌ها و انواع شبکه‌های متعدد
  • ارائه سیستم فیلترینگ قدرتمند
  • ارائه سیستم ماکرو قدرتمند
  • مشاهده سلسله مراتب پروتکل برنامه، تبدیل و آمار بیشتر
  • امکان آنالیز و تحلیل داده های VoIP
  • خواندن/نوشتن در فرمت‌های ضبط متعدد
  • پشتیبانی از رمزگشایی برای پروتکل ها
  • پشتیبانی از قوانین رنگ آمیزی بر اساس فیلترها
  • ارائه گزارش مالی سالیانه و درآمد خالص برای کسب و کارها

دانلود برنامه Wireshark

کاربران برنامه Wireshark

Wireshark برای کاربرانی طراحی شده است که نیاز به نظارت بر شبکه به منظور مسائل امنیتی یا عملکردی دارند. این نرم افزار نیازهای کاربران مبتدی تا موسسات تجاری پیشرفته را برآورده می کند
Wireshark مشکل تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه در هر اندازه و شکلی را به صورت رایگان حل می کند و این کار را با قدرتی که اغلب در ابزارهای پرهزینه تر یافت می شود، انجام می دهد. بنابراین کاربران می توانند برای هر بخش فناوری اطلاعات که به یک تحلیلگر شبکه قدرتمند نیاز دارد به صورت رایگان به Wireshark مراجعه کند و از امکانات آن بهره ببرند.

دانلود برنامه Wireshark

سوالات متداول دانلود برنامه Wireshark

وایرشارک Wireshark چیست ؟

Wireshark استاندارد واقعی برای تجزیه و تحلیل شبکه به شکل اپن سورس است. استفاده از این برنامه (یا کارکنان فناوری اطلاعات) به پشتیبانی استاندارد و مبتنی بر تلفن وابسته نیست. این برنامه بسیار کاربر پسند و فوق العاده قدرتمند است که کاربران را از آنچه در شبکه شما اتفاق میافتد آگاه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *