دانلود برنامه Wise Game Booster

دانلود Wise Game Booster
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهWise Game Booster
دسته بندیابزار بهینه سازی > نرم افزار
تاریخ انتشار8 ژانویه 2024
بازدید33 بازدید
ورژن1.5.7.81
سیستم عامل ویندوز
حجم3 مگابایت

Wise Game Booster یک ابزار رایگان و کاربردی بهینه ساز ویندوز به منظور افزایش سرعت بازی در رایانه های شخصی است. برنامه ویس گیم بوستر با بهینه سازی ویندوز باعث بهبود عملکرد رایانه های شخصی و در نتیجه افزایش سرعت بازی می گردد. براحتی می توانید برنامه های غیر ضروری ویندوز را که در هنگام بازی نیازی به فعال بودنشان نیست، شناسایی و غیر فعال کنید. حتی این امکان وجود دارد که برنامه ها را به صورت دستی متوقف کنید. مطمئن باشید که بعد از اتمام بازی تمام سیستم به حالت اولیه بر می گردد.

دانلود برنامه Wise Game Booster

بهینه سازی و افزایش سرعت بازی با برنامه Wise Game Booster

با نرم افزار Wise Game Booster تجربه ای متفاوت از بازی های رایانه ای را کسب خواهید کرد. برنامه ویس گیم بوستر با بهینه‌ سازی تنظیمات سیستم و پایان دادن به برنامه‌ های غیر ضروری، عملکرد رایانه شما را افزایش می دهد و باعث می‌ شود منابع سیستم فقط بر روی بازی‌ ای که در حال انجام آن هستید متمرکز شود.

 نقش نرم افزار Wise Game Booster در حذف لگ بازی

با نرم افزار Wise Game Booster می توانید به راحتی بازی دلخواهتان به “My games”,اضافه کنید، تا دیگر نیازی به یافتن بازی مربوطه در آیکون های شلوغ دسکتاپ نباشید. همچنین می توانید بازی خود را مدیریت کرده و اطلاعات مربوط به آن را بررسی کنید. System Optimizer در این ابزار، تنظیمات سیستم مربوطه را برای بهبود پایداری سیستم و سرعت اجرای آن بهینه می کند و رایانه شما را به حالت بازی می برد.

دانلود نرم افزار Wise Game Booster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *