World of Tanks Blitz بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهWorld of Tanks Blitz
دسته بندیاندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار29 ژوئن 2024
بازدید7 بازدید
ورژن11.1.0.462
سیستم عامل اندروید
حجم228 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهWargaming Group
گوگل پلیnet.wargaming.wot.blitz

بازی World of Tanks Blitz بازیکنان را به میدان های نبرد جنگ جهانی دوم می برد و تجربه ای همه جانبه با گرافیک خیره کننده HD و گیم پلی جذاب ارائه می دهد. بازی ورلد آو تانک دارای بیش از 100 طراحی دقیق تانک تاریخی از آلمان، بریتانیا و ایالات متحده است و به بازیکنان اجازه می دهد تا در مبارزات چند نفره شرکت کنند.

اندروید World of Tanks Blitz دانلود بازی

آشنایی با بازی World of Tanks Blitz

بازی World of Tanks Blitz یک بازی استراتژی هیجان انگیز است که گرافیک خیره کننده را با گیم پلی گیرا ترکیب می کند. در طول نبردهای حماسی جنگ جهانی دوم، بازیکنان تانک‌ هایی را از کشور های بزرگ درگیر فرماندهی می‌کنند و با جنگ تاکتیکی در نقشه‌های جنگی متنوع و استراتژیک آشنا می‌شوند.

گرافیک و گیم پلی

بازی World of Tanks Blitz دارای گرافیکی با کیفیت بالا است که به هر تانک و میدان جنگ جان می بخشد. موتور گرافیکی قدرتمند طراحی دقیق برای هر تانک را تضمین می کند و یک تجربه نبرد واقعی و بصری جذاب را ارائه می دهد. محیط های دقیق و میدان های نبرد پویا، گیم پلی را تازه و جذاب نگه می دارد.

میدان های جنگ منحصر به‌ فرد

این بازی دارای ده نقشه منحصر به‌ فرد است که در مکان‌ های مختلف تنظیم شده‌اند که هر کدام فرصت‌ های استراتژیک متفاوتی را ارائه می‌ کنند. از محیط‌ های شهری گرفته تا زمین‌ های باز و زمین‌ های ناهموار، این تنظیمات متنوع تضمین می‌ کنند که هیچ دو نبردی یکسان نیستند و عمق و هیجان را به گیم‌ پلی اضافه می‌ کنند.

اندروید World of Tanks Blitz دانلود بازی

تجربه بازی به صورت چند نفره

بازی World of Tanks Blitz که برای نبردهای چند نفره آنلاین طراحی شده است، به بازیکنان اجازه می دهد تا به تیم های حداکثر هفت نفره بپیوندند. در نبردهای هیجان انگیز با تیم های رقیب شرکت کنید یا دوستان خود را از سراسر جهان دعوت کنید تا به تیم شما بپیوندند. ارتباطات نزدیک، برنامه ریزی استراتژیک و هماهنگی را افزایش می دهد و هر نبرد را به آزمونی برای کار تیمی و مهارت تاکتیکی تبدیل می کند.

اندروید World of Tanks Blitz دانلود بازی

مجموعه تانک ها در بازی ورلد آو تانک

بازی ورلد آو تانک مجموعه وسیعی با بیش از 100 تانک از آلمان، ایالات متحده، بریتانیا و اتحاد جماهیر شوروی را به نمایش می گذارد. این تانک ها به چهار کلاس مجزا تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و نقش های منحصر به فردی در میدان جنگ هستند:

  1. تانک های سبک: سریع و چابک، مناسب برای مانورهای سریع و ماموریت های جاسوسی.
  2. تانک های متوسط: واحد های همه کاره ای که سرعت و قدرت شلیک را متعادل می کنند.
  3. تانک های سنگین: بادوام و قادر به تحمل آسیب های سنگین.
  4. ناوشکن تانک: متخصص در کمین و از بین بردن تانک های دشمن از راه دور.

اندروید World of Tanks Blitz دانلود بازی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *