Angry Birds Dream Blast بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهAngry Birds Dream Blast
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > پازل و فکری
تاریخ انتشار9 فوریه 2024
بازدید8 بازدید
ورژن1.58.1
مودزندگی و قلب نامحدود
سیستم عامل اندروید
حجم173 - 144 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهRovio Entertainment Corporation
گوگل پلیcom.rovio.dream

Angry Birds Dream Blast بازی پر طرفدار و محبوبی از کمپانی Rovio برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های فکری می باشد. در این بازی جذاب باید پرندگان را از میان موانع بسیار هدایت کنید و با ترکاندن حباب های رنگارنگ و بچه خوک ها امتیاز کسب کنید. در بازی انفجار پرندگان‌ خشمگین شما با پرندگان خشمگین سر و کار داشتید که نقش تهاجمی بسیار زیادی داشتند اما در این بازی با کودکی همان پرندگان روبرو می شوید که دوست داشتنی هستند.

اندروید Angry Birds Dream Blast دانلود بازی

گیم پلی بازی انفجار پرندگان‌ خشمگین

گیم پلی بازی انفجار پرندگان‌ خشمگین بدین شکل است که باید حباب ها را از بالای صفحه به پایین هدایت کنید. در این مسیر ممکن است وظایفی نیز به شما محول شود مثل ترکاندن حباب ها و بچه خوک ها. به تدریج در مسیر مسابقه مهارت های ویژه بیشتری به شما اعطا می گردد. لطفاً توجه داشته باشید که باید آنها را ذخیره کرده و فقط در زمان مناسب از آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که رنگ های مختلف حباب ها را با یکدیگر جور کنید تا بتوانید آن ها را بترکانید و بدین ترتیب قدرت بیشتری کسب کنید.

سطوح مختلف بازی

هر سطح از بازی دارای ماموریت های ویژه ای است که به سقوط تخم مرغ به زمین یا از بین بردن خوک آبی کمک می کند. بهترین راه برای انجام این کار، ایجاد پرندگان خشمگین است. پرندگانی که می توانند انفجار هایی ایجاد کنند که حباب های اطراف را از بین ببرد. ترکیب چندین حباب (بیش از 3) از یک رنگ، پرنده خشمگین قرمز را ایجاد می کند که به یک انفجار کوچک می انجامد. از ترکیب دو پرنده خشمگین قرمز، یک پرندگان خشمگین زرد ایجاد کنید که برای ایجاد یک انفجار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. پرندگان خشمگین بنفش زمانی ایجاد می‌شود که دو پرنده خشمگین زرد رنگ نزدیک به هم باشند که می‌ تواند به شما کمک کند تا تمام حباب‌ های روی صفحه را از بین ببرید.

اندروید Angry Birds Dream Blast دانلود بازی

گرافیک بازی Angry Birds Dream Blast

گرافیک این بازی با رنگ های روشن تلفیق شده است تا شما را به دنیایی پر از رویا ببرد. گرافیک عالی با جلوه های صوتی خاص باعث محبوبیت هر چه بیشتر این بازی شده است. در دنیای Dream Blast، بازیکنان Shiny Dreamer هستند، کسی که دارای ابر قدرت هاست تا حباب ها را با قدرت تخریبی بسیار زیاد از بین ببرد. می توانید این بازی جذاب را اکنون دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

اندروید Angry Birds Dream Blast دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *