Days After: Survival games بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهDays After: Survival games
دسته بندیاکشن > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار3 فوریه 2024
بازدید10 بازدید
ورژن11.1.0
سیستم عامل اندروید
حجم970 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهREACTGAMES STUDIO LIMITED
گوگل پلیgames.alternativa.projectv.test

Days After یک بازی شبیه‌ سازی بقا حول محور آخر الزمان از استودیوی بازی سازی REACTGAMES STUDIO است. بازی اکشن روز های بعد، روایت گر جهان پس از همه‌ گیری زامبی‌ ها است که باید برای زنده ماندن تلاش کنید و با وحشتناک ترین زامبی ها، راهزنان و حیوانات وحشی به مبارزه بپردازید. در اینجا حق اشتباه ندارید چرا که کشته خواهید شد. آیا فکر می کنید آنقدر قوی هستید که در دنیایی پر از زامبی ها و جانوران مختلف زنده بمانید و برای بقا بکوشید؟

اندروید Days After: Survival games دانلود بازی

گیم پلی بازی روز های بعد

Days After با این حقیقت آغاز می شود که باید برای زنده ماندن و بقا تلاش کنید. در مرحله بعد، شخصیت خود را انتخاب می کنید. در بازی وظایف در وسط صفحه نمایش داده می شود. فهرست و آمار عملکرد ها به همراه ستون HP در گوشه سمت چپ دیده می شود. سمت راست مینی مپ ها، آیتم های مهم و سلاح هایی دیده می شود که جمع آوری می کنید.

مراحل بازی

وظیفه شما در مرحله اول جمع آوری هر چه بیشتر آیتم ها برای ساختن یک پناهگاه امن برای زنده ماندن در این دنیای خطرناک است. سپس باید منابع و سلاح های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. فقط باید مراقب باشید زیرا زامبی‌ ها می‌ توانند در هر زمانی حمله کنند.

اندروید Days After: Survival games دانلود بازی

تجربه ساخت پناهگاه در دنیای جهان باز

هر مرحله در بازی بدرستی نشان داده شده است. در روز اول باید به ساخت خانه بپردازید. باید در ابتدا مکان مناسبی را برای ساختن خانه پیدا کنید و سپس به یافتن چکش، چوب، روشن کردن آتش و غیره بپردازید. اسامی مراحل بازی نیز کاملاً جذاب هستند مانند Day 1: New day new house; روز دوم: مرد کوچک در دنیای بزرگ.

تلاش برای بقا

در ابتدای بازی هنوز غذا به مقدار لازم دارید تا در طول روز زنده بمانید. اما پس از مدتی تمام خواهند شد. بنابراین، به موازات ساخت خانه، باید خودتان برخی از چیز های لازم مانند برنج، ذرت، کدو تنبل، سیب زمینی را پرورش دهید. علاوه بر این، شما نیاز به شکار و پیدا کردن قارچ در جنگل نیز دارید. زمانی که دامنه جستجوی اقلام مورد نیاز خود را گسترش می دهید، تعداد دشمنان نیز افزایش می یابد.

مبارزه با حیوانات وحشی

در روز های بعد، نه تنها باید با زامبی‌ های در حال افزایش به مقابله بپردازید، بلکه باید با حیوانات وحشی در جنگل و عشایری که تلاش می‌ کنند خانه و منبع غذایی شما را به تصرف درآورند، نیز مبارزه کنید. همه این دشمنان به طور همزمان، گروهی و سریع ظاهر می‌ شوند. چنان چه برخی از دشمنان اسلحه داشته باشند، بقای شما دشوار تر از همیشه می شود.

آیتم های درون بازی

در بازی آیتم هایی که می توانید از آنها استفاده کنید به شکل دایره سبز نشان داده شده است، بنابراین شناسایی آن ها آسان است. اما باید توجه داشته باشید که آیا ارزش برداشتن و وقت گذاشتن را دارد یا نه. زیرا کوله‌ پشتی که حمل می‌کنید محدود است و همچنین به جای تمرکز بر انجام کار های مهم‌ تر، مقداری زمان را از دست خواهید داد. تمرکز بالا، ترتیب اولویت‌ بندی مناسب و واکنش سریع به موقعیت‌ های غیر منتظره، راز زنده ماندن طولانی در این بازی مهیج است.

اندروید Days After: Survival games دانلود بازی

امکان تشکیل خوانواده در بازی

همچنان که هر مرحله را پشت سر می گذارید، بازی با موقعیت های بسیار واقعی هیجان انگیز تر می شود. برای مثال، ممکن است شخصیت شما با دختر مهربانی آشنا شود که خوش شانس است که در این دنیا زنده بماند و شما دو نفر عاشق هم شوید. زامبی ها بیشتر و بیشتر می شوند و زندگی خانواده کوچک شما را تهدید می کنند. افراد شرور حتی می خواهند آن دختر را از شما بگیرند. شما نه تنها برای خودتان بلکه برای شخصی که دوستش دارید نیز باید نهایت تلاش خود را به کار گیرید.

گرافیک و صدا

Days After تقریبا هیچ موسیقی پس زمینه ای ندارد. تنها چیزی که به گوش می رسد صدا های مهیبی است که به وضوح تنهایی شما در این دنیای ویران را به تصویر می کشد. مانند صدای پا ها موقع راه رفتن، صدای برخورد چکش ها به تنه درختان، فریاد هایی که زامبی ها سر می دهند و صدای تیز هر بار که شلیک می کنید. همین جزییات کوچک است که بازی را هیجان انگیز می کند. گویی که در دنیای واقعی قدم گذاشته اید.

شبیه سازی واقعی از یک دنیای جهان باز

Days After دارای گرافیک سه بعدی چشمگیر است. حرکت شخصیت ریتمیک است، اشیاء اندازه معقولی دارند، اقدامات چنگ زدن، گرفتن، تیر اندازی، دویدن، ساختن و غیره همگی بسیار واقعی و منظم نشان داده می شود. زمینه بازی نیز به گونه ای است که هم برای ردیابی تحولات در مقیاس بزرگ مناسب است و هم تنهایی شما را در دنیای زامبی ها به تصویر می کشد که این ویژگی ها تقریبا شبیه به بازی Dawn of Zombies: Survival Game است.

نظرات کلی در مورد بازی Days After

نبرد برای بقا در Days After هرگز آسان نبوده است، درست از همان ابتدای بازی متوجه آن خواهید شد. شما دائماً با گرسنگی، تشنگی، شرایط آب و هوایی شدید، زامبی های تشنه به خون، بازماندگان ظالم، حیوانات وحشی و بسیاری از خطرات در کمین دیگر مواجه خواهید شد. اصول بقا شامل یافتن غذا، آب، سر پناه، سلاح، توانایی جنگیدن، دفاع و غیره می شود که باید برای آن بجنگید. این بازی مناسب کاربرانی است که به سرعت تسلیم نمی شوند و به راحتی در موقعیت های استرس زا دوام می آورند.

اندروید Days After: Survival games دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *