Dawn of Zombies: Survival Game بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهDawn of Zombies: Survival Game
دسته بندیاکشن > اندروید > بازی اندروید
تاریخ انتشار3 فوریه 2024
بازدید39 بازدید
ورژن2.243
سیستم عامل اندروید
حجم1687 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهRoyal Ark
گوگل پلیcom.survival.last

Dawn of Zombies یک بازی استراتژیک زیبا با گیم پلی روان و واقع گرایانه در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که برای سیستم عامل های اندرویدی عرضه شده است. بازی های بقا با محتوای زامبی ها اغلب بازیکنان زیادی را به خود جذب می کنند و Dawn of Zombies نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی رستاخیز زامبی‌ ها روایتگر رویدادی در پسا آینده است، خط داستانی فوق العاده ای دارد و دارای گرافیک زیبا و گیم پلی متنوعی است.

داستان بازی اکشن رستاخیز زامبی‌ ها

داستان بازی رستاخیز زامبی‌ ها از این قرار است که قدرت های نظامی در جهان با استفاده از بمب های اتمی یکدیگر را نابود کرده اند و تعداد اندکی از انسان ها باقی مانده اند. این بمب های اتمی با تشعشعات رادیو اکتیو قوی باعث ایجاد موجوداتی خون خوار به نام زامبی ها شده اند که دشمن بشریت اند. هدف شما در این بازی مقابله با زامبی ها و تلاش برای بقا است. باید پناهگاهی امن برای خودتان بسازید و به دنبال منابع غذایی نیز باشید.

اندروید Dawn of Zombies: Survival Game دانلود بازی

موضوع بازی

در Dawn of Zombies شما نقش شخصیت Strider که یک نگهبان امنیتی است، را بازی می کنید. در این دنیای آخر الزمان نمی توانید به یاد بیاورید که کی هستید یا چه اتفاقی افتاده است. فقط باید راهی برای زنده ماندن در آخر الزمان پیدا کنید. زامبی ها در همه جا از جمله خیابان ها، سوپر مارکت ها، داروخانه ها، رستوران ها و غیره حضور دارند. می توانید برای در امان ماندن از زامبی ها در ساختمان ها پنهان شوید.

گیم پلی روان

این بازی همان گیم پلی Last Day On Earth را دارد. روند بازی نیز به همان شکل است. در وهله اول باید پایگاهی امن بسازید تا از شر زامبی ها در امان بمانید و مکانی امن برای خوابیدن و نگهداری از وسایل ضروری را داشته باشید. زامبی ها در هر لحظه با حملات غیر منتظره شما را غافلگیر می کنند پس باید همیشه هوشیار و آماده باشید.

پناهگاه های درون بازی

برای اینکه از آخرالزمان جان سالم به در ببرید، باید به منطقه مرکزی شهر بروید. این منطقه جمعیت زیادی دارد و  همه آنها به زامبی تبدیل شدند. با زامبی ها مبارزه کنید و آنها را نابود کنید. می توانید در مکانی امن مثل پشت درخت ها و بوته ها پنهان شوید، به آرامی حرکت کنید و در شرایط مناسب با حملات غافلگیرانه زامبی ها را از بین ببرید.

اندروید Dawn of Zombies: Survival Game دانلود بازی

ساخت سلاح و تجهیزات

در این بازی سلاح های بسیار کمی در اختیار شما قرار می گیرد. از این رو باید با استفاده از وسایلی از قبیل چوب و سنگ به ساخت اسلحه بپردازید. لباس های خاصی نیز برای شما دوخته شده که همانند زرهی شما را در برابر زامبی ها محافظت می کنند. برخی از سلاح ها قدرت تخریب بیشتری دارند و می توانند ده ها زامبی را یکجا از پا درآورند.

تعامل در بازی آنلاین Dawn of Zombies

Dawn of Zombies یک بازی آنلاین چند نفره است. از این رو می توانید با کمک بازیکنان دیگر و به صورت گروهی به زامبی ها حمله کنید و با قدرت بیشتری آنها را نابود کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که برخی از بازیکنان می توانند به شما حمله کنند، تا منابعی از قبیل مواد غذایی و اسلحه های شما را بدزدند. بنابراین باید هوشیار باشد که به تله نیفتید.

اندروید Dawn of Zombies: Survival Game دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *