Draw a Stickman: EPIC 2 بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهDraw a Stickman: EPIC 2
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > ماجراجویی
تاریخ انتشار29 ژوئن 2024
بازدید5 بازدید
ورژن1.1.7
سیستم عامل اندروید
حجم82 - 88 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهHitcents
گوگل پلیcom.hitcents.drawastickmanepic2free

تا به حال به این فکر کرده اید که اگر نقاشی های شما زنده شوند، چه شکلی می شود؟ بازی Draw a Stickman: EPIC 2 این رویا را به واقعیت تبدیل می کند! بازی استیکمن: حماسه 2 شما را به یک ماجراجویی هیجان انگیز دعوت می کند که در آن خلاقیت شما حد و مرزی ندارد. در این بازی، شخصیت اصلی (آدمکی که بازیکن آن را طراحی کرده) باید از طریق دنیایی پر از خطرات و معماها سفر کند تا دوستان خود را نجات دهد و دنیای خود را از شر دشمنان نجات دهد. هر مرحله چالش‌ها و معماهای خاص خود را دارد که نیازمند خلاقیت و تفکر بازیکن است.

اندروید Draw a Stickman: EPIC 2 دانلود بازی

غرق شدن در یک ماجراجویی هنری

بازی Draw a Stickman: EPIC 2 چیزی بیش از یک بازی نقاشی است. بازی استیکمن: حماسه 2 یک ماجراجویی است که در آن تخیل و مهارت های حل مسئله شما بزرگترین داراییتان هستند. به همین دلیل است که این بازی برای هر کسی که به دنبال ترکیب خلاقیت با گیم پلی تعاملی است عالی است.

قهرمان خود را بسازید

در بازی Draw a Stickman: EPIC 2، شما فقط نقش یک شخصیت را بازی نمی کنید، بلکه در حال خلق آن هستید. با ابزارهای طراحی آسان بازی، قهرمان استیکمن خود را طراحی کنید. ظاهر قهرمان خود را سفارشی کنید و آنها را با ابزارها و اشیاء مختلفی که خودتان ترسیم می کنید تجهیز کنید.

از یک ماجراجویی جذاب لذت ببرید

سفری را آغاز کنید که داستان متحیر کننده را با گیم پلی جذاب ترکیب می کند. حال ماموریت شما چیست؟ دوست خود را در حین پیمایش در محیط هایی که با دست طراحی شده اند، نجات دهید. هر سطح یک موضوع منحصر به فرد ارائه می دهد، از جنگل های مسحور شده تا غارهای اسرارآمیز، پر از اسرار و شگفتی هایی که در انتظار کشف هستند.

اندروید Draw a Stickman: EPIC 2 دانلود بازی

حل پازل با نقاشی در بازی استیکمن: حماسه 2

خارج از چارچوب فکر کنید و از توانایی های هنری خود برای غلبه بر موانع استفاده کنید. برای حل پازل ها و پیشروی در بازی، ابزارها و عناصری مانند کلید، شمشیر یا ابرهای بارانی را بکشید. خلاقیت شما کلید باز کردن مسیرهای جدید و یافتن راه حل های نوآورانه برای چالش هایی است که با آن روبرو هستید.

دنیای تعاملی

دنیای Draw a Stickman: EPIC 2 بسیار تعاملی است و به نقاشی های شما اجازه می دهد به صورت پویا با محیط تعامل داشته باشند. با طرح های مختلف آزمایش کنید تا راه های خلاقانه برای حل پازل ها و باز کردن مناطق پنهان را کشف کنید. این بازی کاوش و حل مسئله تخیلی را تشویق می کند و هر بازی را به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل می کند.

سبک هنری خیره کننده

این بازی دارای یک سبک هنری جذاب است که طرح های شما را زنده می کند. ترکیبی از نقاشی‌ های منحصر به فرد شما با پس‌زمینه‌های پیچیده بازی، تجربه بصری جذابی را ایجاد می‌کند. هر سطح با دقت طراحی شده است تا حس ماجراجویی و کشف را افزایش دهد.

اندروید Draw a Stickman: EPIC 2 دانلود بازی

سایر ویژگی های بازی Draw a Stickman: EPIC 2

استیکمن قابل سفارشی سازی

قهرمان خود را ترسیم و شخصی سازی کنید و ظاهر و شخصیت منحصر به فردی به آنها بدهید.

حل مسئله با نقاشی

از طرح های خود برای حل پازل ها و غلبه بر موانع استفاده کنید و از خلاقیت خود برای پیشرفت استفاده کنید.

محیط های تعاملی

با دنیایی پویا درگیر شوید که در آن نقاشی های شما می توانند در زمان واقعی با محیط تعامل داشته باشند.

سطوح متنوع

انواع سطوح به زیبایی طراحی شده با دست را کاوش کنید که هر کدام موضوع و چالش های خاص خود را دارند.

داستان متقاعد کننده

در حالی که ماموریتی را برای نجات دوست خود آغاز می کنید، روایتی جذاب را دنبال کنید و به ماجراجویی خود عمق دهید.

اندروید Draw a Stickman: EPIC 2 دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *