دانلود بازی اکشن Dude Theft Wars برای اندروید

دانلود بازی اکشن Dude Theft Wars برای اندروید
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامه Dude Theft Wars
دسته بندیبازی
تاریخ انتشار7 نوامبر 2023
بازدید51 بازدید
حجم212 مگابایت

 Dude Theft Wars عنوان بازی جذاب و پر طرفدار برای سیستم عامل اندروید است. این بازی اکشن در سبک بازی های گنگستری در شهر است که شما را تبدیل به جک یک مرد جوان با شخصیت سرکش، نترس و قانون گریز می کند تا وارد دنیای هرج و مرج و بی قانون شوید. می توانید به هر کجای شهر که خواستید بروید با سرعت غیر مجاز رانندگی کنید و با شهروندان درگیر شوید. البته باید بدانید که پلیس پیگیر شما خواهد بود.

دانلود بازی Dude Theft Wars برای اندروید

یک بازی اکشن اندروید با سرگرمی بی انتها

 جک شخصیتی پارانوئید دارد که فکر می کند می تواند هر کاری انجام دهد. به عنوان مثال، وقتی به خانه همسایه می روید و کسی خانه نیست، می توانید برخی از وسایل را بردارید. سپس با سرعت رعد و برق در جاده رانندگی کرده و فرار کنید. می توانید خانه همسایه و یا ساختمان های عمومی را ویران کنید. حتی می توانید تعدادی از افراد را آموزش داده و برای سرقت از بانک ها، یک باند را تشکیل دهید.

سبک بازی

Dude Theft Wars به سبک کلاسیک 32 بیتی طراحی شده است که با بلوک های پیکسل سه بعدی و به صورت رنگی ترکیب شده است. این سبک طراحی بسیار هوشمندانه و الهام گرفته از بازی Minecraft است.
این بازی اکشن چند نفره هم از لحاظ طنزی که باید در بازی ایجاد کند و هم برای ایجاد گام های انحرافی و شخصیت ناپایدار جک که به تصویر کشیده می شود، بسیار سرگرم کننده است.

دانلود بازی اکشن Dude Theft Wars

گیم پلی Dude Theft Wars

دراین بازی جذاب و پر مخاطره می توانید آزادانه زندگی کنید و هر کاری را که دوست دارید انجام دهید. شخصیت داستان بر اساس صحنه و موقعیت بازی به تنهایی عمل می کند. مثلاً وقتی می خواهید کار بدی انجام دهید، اولین صحنه رفتن به خانه همسایه برای سرقت نوار های ویدئویی است. اگر جک بخواهد چیزی دریافت کند، یک نماد دست به طور خودکار روی صفحه ظاهر می شود. فقط کافی است نماد دست را لمس کنید و انگشت خود را در آنجا نگه دارید، تا جایی که باید نوار را حرکت دهید تا به پایان برسد. همین امر در مورد دیگر ماموریت های شیطانی جک در صحنه های بعدی نیز صدق می کند.

استفاده از پاداش های درون بازی

پس از پشت سر گذاشتن هر مرحله به صورت موفقیت آمیز مبلغی به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. از این پول می توانید برای خرید اسلحه، لباس، لوازم جانبی، خرید ماشین، تانک و قایق استفاده کنید. حتی می توانید یک کازینو بزرگ بخرید و یا به رئیس گانگستر شهر تبدیل شوید.

دانلود بازی اکشن چند نفره Dude Theft Wars

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *