دانلود بازی Getting Over It with Bennett Foddy برای PC

دانلود بازی Getting Over It with Bennett Foddy برای PC
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهGetting Over It with Bennett Foddy
دسته بندیبازی
تاریخ انتشار10 نوامبر 2023
بازدید113 بازدید
سیستم عامل ویندوز
حجم650 مگابایت

 Getting Over It with Bennett Foddy یکی از محبوب ترین بازی های چالش بر انگیز در بین گیمر ها می باشد که دارای گیم پلی منحصر به فردی است. جریان بازی به نوعی یک صخره نوردی چالش بر انگیز است که باید موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید تا به قله برسید. شخصیت اصلی داستان با پتکی که در دست دارد باید از دیوار ها و صخره ها بالا برود و موانع را پشت سر بگذارد. مسیری که در طول بازی باید پشت سر بگذارید هموار نیست و باید موانع بسیاری را از سر راه بردارید و از خلاقیت خود نهایت بهره را ببرید. بنابراین باید صبور باشید تا بتوانید به مقصد برسید.

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy

داستان بازی Getting Over It with Bennett Foddy

این بازی دارای تنظیمات شگفت انگیزی است که ممکن است در ابتدای بازی کمی آن را غیر عادی و دشوار جلوه دهد. سفر خود را با شخصیت اصلی آغاز می کنید که درون یک دیگ غول پیکر افتاده است و باید با پتکی که در دست دارد تلاش کند تا از آنجا رهایی یابد. کمی خسته کننده و ملال آور است که تنها با یک پتک بتوانید به قله برسید چرا که ممکن است روز ها و حتی هفته ها زمان ببرد. موانع متفاوتی در این مسیر بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را به چالش می کشد.
همچنان که در بازی پیش می روید بازی دشوار تر می شود و موانع بیشتری بر سر راهتان قرار می گیرد. باید خلاقانه از آنها عبور کنید و بدانید که در دنیای بازی هیچ چیز غیر ممکن نیست.

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy برای کامپیوتر

گیم پلی شگفت انگیز

Getting Over It with Bennett Foddy دارای یک گیم پلی بسیار ساده و روان است. کنترل‌ های لمسی بهینه‌ شده به شما این امکان را می‌دهد که چکش خود را به اطراف بچرخانید و حرکات مختلفی را برای عبور از موانع انجام دهید. البته موانع بیشماری بر سر راه شما قرار میگیرد که بسیار آزار دهنده است و هدف آن ها در این است تا صبر شما را لبریز کند و از ادامه بازی منصرف نماید. بنابراین شرط اول در انجام این بازی صبوری و مقاومت است. بازی دارای فیزیک واقع گرایانه است که می توانید به شما کمک کند تا شخصیت خود را به راحتی از موانع عبور دهید. یک دکمه اشتباه، یک حرکت پیش بینی نشده یا یک تصادف احمقانه، می تواند باعث سقوط شما شود و به ابتدای بازی برگرداند. 

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy برای pc

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Getting Over It with Bennett Foddy

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista
Processor: 2 GHz Dual Core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000 or Better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet Connection
Storage: 2 GB Available Space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: 2.5 GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or Better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet Connection
Storage: 2 GB Available Space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *