Duskwood - Detective Story بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهDuskwood - Detective Story
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > نقش آفرینی
تاریخ انتشار15 فوریه 2024
بازدید53 بازدید
ورژن1.10.14
مودپول بی نهایت
سیستم عامل اندروید
حجم151 - 182 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهEverbyte
گوگل پلیcom.everbytestudio.interactive.text.chat.story.rpg.cyoa.duskwood

Duskwood عنوان بازی محبوب و پر طرفداری در ژانر نقش آفرینی و ماجراجویی در زمینه جرم و جنایت است که استودیوی Everbyte برای سیستم عامل اندروید منتشر کرد. اگر به بازی های کاراگاهی و جنایی علاقمندید، بازی داسک وود را از دست ندهید.

اندروید Duskwood - Detective Story دانلود بازی

داستان بازی Duskwood

هانا 72 ساعت است که به طور مشکوکی ناپدید شده و هیچ اثری از خود باقی نگذاشته است. با ناپدید شدن هانا، کل دهکده داسک وود متحیر شده اند و در فکر و حیرت فرو رفته اند. این دهکده بسیار رمز آلود است و پیدا کردن مسیر روستا می تواند برای افراد تازه واردی که با آن آشنایی نداشته اند، بسیار دشوار باشد. مردم از مدت ها قبل افسانه های وحشتناکی را در مورد جنگلی که در روستا وجود دارد، شنیده اند. اما تراژدی از جایی به واقعیت پیوست که هانا ناپدید شد.

پیدا کردن هانا

در این بین یکی از دوستان هانا اطلاع می دهد که دیشب هانا به او پیام داده و شماره شما را ذکر کرده است. مسئولیت سنگینی به شما محول شده است. آیا می توانید هانا را پیدا کنید و مردم شهر را از خطری که آنان را تهدید می کند حفظ کنید؟ تحقیق در یک پرونده جنایی، جمع آوری شواهد، تعامل با شخصیت های متفاوت و حل معما های بیشمار از جمله وظایفی است که در این بازی به شما محول می شود.

اندروید Duskwood - Detective Story دانلود بازی

گیم پلی بازی کارآگاهی داسک وود

داسک وود یک بازی نقش آفرینی تحقیقاتی است. در این بازی، یک موبایل در اختیار شما قرار می گیرد که به طور پیوسته شما را در یافتن حقیقت راهنمایی می کند و سر نخ هایی را در اختیارتان قرار می دهد. باید بتوانید پیام ها را بررسی کرده، صحت آن اطلاعات را تأیید کنید، تا بتوانید به حقیقت دست یابید.

دریافت اطلاعات از طریق پیام

هر پاسخی که به این پیام ها می دهید بر اطلاعاتی که دیگران از طریق پیام ها در اختیار شما قرار می دهند تأثیر می گذارد. این اطلاعات در مورد دیده ها و شنیده هایشان در رابطه با هانا است. در سبک تعاملی بازی هیچ برد یا باختی وجود ندارد. شما فقط باید به پیام هایی که در اختیار شما قرار می گیرد به درستی عمل کنید زیرا جزئیات امروز می تواند در آینده به تحولی شگرف منجر شود. هم چنین می توانید از طریق چت با دیگر افراد و دریافت تصاویر و داده های مربوطه از دوستان و آشنایان هانا، شواهدی را جمع آوری کرده و واقعیت ناپدید شدن هانا را دریابید.

اندروید Duskwood - Detective Story دانلود بازی

اضافه کردن دوستان جدید

فراموش نکنید که برای دریافت اطلاعات بیشتر، لازم است تا دوستان جدیدی را اضافه کنید. اما مراقب باشید که نمی توانید در این شرایط بحرانی به هر کسی اعتماد کنید. چنان چه به افراد اشتباه اعتماد کرده و داده های غلط جمع آوری کنید، می تواند شما را از رسیدن به هدفتان دور کند.

توجه به هکر های درون بازی

در مسیر یافتن حقیقت، باید به افرادی که به طور موقت هکر نامیده می شود توجه داشته باشید چرا که هرگز حتی کوچکترین اطلاعاتی در مورد خودش و رابطه اش با هانا فاش نمی کند و شما را از رسیدن به حقیقت دور می کند.

سبک بازی Duskwood – Detective Story

Duskwood – Detective Story از دسته بازی هایی است که هم عناصر کارآگاهی دارد و هم جزئیات ترسناک و مرموز را در خود جای داده است. اما به طور کلی، احساسی که به بازیکنان می دهد شامل حس کنجکاوی، هیجان و تعلیق است، به خصوص با نوع ارسال پیامک که بدون هیچ صدای پس زمینه می باشد و فقط کلمات ظاهر می شوند. هر بار که یک پیام جدید دریافت می شود، بوق به صدا در می آید. صدای پیامک در سکوت حاکم بر بازی می تواند از هر صدایی ترسناک‌ تر باشد.

اندروید Duskwood - Detective Story دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *