Five Nights at Freddy's 2 بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهFive Nights at Freddy's 2
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > بازی ترسناک
تاریخ انتشار14 آوریل 2024
بازدید1,977 بازدید
ورژن2.0.4
مود نسخه آنلاک شده
سیستم عامل اندروید
حجم108 - 108 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهClickteam USA LLC
گوگل پلیcom.scottgames.fnaf2

به بازی Five Nights at Freddy’s 2 خوش آمدید، یک بازی ترسناک جذاب که تفکر استراتژیک شما را آزمایش می کند. برای یک شیفت شب در پیتزافروشی فردی Fazbear همراه باشید، جایی که موجودات animatronic پس از ساعت ها زنده می شوند و یک مکان به ظاهر سرگرم کننده را به یک کابوس تبدیل می کنند. آیا می توانید از بازی‌ ترسناک پنج شب‌ با فراگی 2، جان سالم به در ببرید؟

اندروید Five Nights at Freddy's 2 دانلود بازی

نگاهی بر بازی Five Nights at Freddy’s 2

در بازی Five Nights at Freddy’s 2 ، با مجموعه جدیدی از شخصیت های ترسناک انیماترونیک مواجه خواهید شد که هر کدام ویژگی ها و رفتارهای شوم خود را دارند. همانند نسخه اول یعنی بازی Five Nights at Freddy’s هوشیار باشید و برای زنده ماندن در شب به این چهره های ترسناک توجه کنید تا نتوانند به شما آسیبی برسانند.

چالش های بقا

هدف شما ساده و در عین حال دلهره آور است: پنج شب در دفتر امنیتی به عنوان نگهبان شب زنده بمانید. چالش با گذشت هر شب تشدید می‌ شود، زیرا انیماترونیک‌ های بیشتری فعال می‌شوند و تنش و دشواری را افزایش می‌ دهند.

اندروید Five Nights at Freddy's 2 دانلود بازی

گیم پلی استراتژیک

منابع محدود خود را عاقلانه مدیریت کنید؛ از جمله قدرت و دوربین های امنیتی که در مغازه هستند. هم چنین در مورد زمان استفاده از ابزارهای خود برای جلوگیری از انیماترونیک و حفظ امنیت خود تا صبح تصمیمات استراتژیک بگیرید.

کاوش در پایان های چندگانه

قابلیت پخش مجدد در بازی Five Nights at Freddy’s 2 کلیدی است و به شما این امکان را می دهد که داستان ها و نتایج مختلفی را بر اساس اقدامات و تصمیمات خود در طول بازی کشف کنید.

اندروید Five Nights at Freddy's 2 دانلود بازی

وظیفه شما در بازی

نقش یک نگهبان شبانه را به عهده بگیرید که وظیفه دارد بر شخصیت فردی فازبیر در ساعات به خصوص نظارت کند. وظایف اصلی شما شامل مراقبت از دوربین های امنیتی، جلوگیری از رسیدن انیماترونیک ها به مکان شما و زنده ماندن تا زمان روشن شدن روز است.

مقابله با تهدیدات انیماترونیک ها

انیماترونیک ها کاراکتر های منفی بازی هستند که فقط در شب فعال می شوند و به دنبال دستگیری نگهبانان هستند. از عقل و تفکر استراتژیک خود برای پیشی گرفتن از این چهره های ترسناک استفاده کنید و شب را بدون دستگیر شدن سپری کنید.

اندروید Five Nights at Freddy's 2 دانلود بازی

پرده برداری از داستان تاریک

بازی Five Nights at Freddy’s 2 به عنوان پیش درآمدی برای بازی اصلی عمل می کند و به عمق وجود انیماترونیک ها می پردازد و تاریخ تاریک پشت پیتزای فردی Fazbear را کشف می کند. در اعماق اسرار پیتزا فروشی وارد شوید و کشف کنید که چه چیزی منجر به شهرت وسیع آن شده است.

نتیجه نهایی

بازی Five Nights at Freddy’s 2 با شخصیت‌ های ترسناک، عناصر استراتژیک گیم‌ پلی، خط داستانی تازه و ویژگی‌ های جذاب، تجربه‌ای ترسناک را ارائه می‌ دهد. هم چنین هنگام دانلود بازی از وب سایت های شخص ثالث برای محافظت از دستگاه خود احتیاط کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *