Five Nights at Freddy's بازی
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهFive Nights at Freddy's
دسته بندیاندروید > بازی اندروید > بازی ترسناک
تاریخ انتشار14 آوریل 2024
بازدید310 بازدید
ورژن2.0.3
مودنسخه آنلاک شده
سیستم عامل اندروید
حجم106 - 108 مگابایت
اندروید مورد نیازبر اساس دستگاه
سازندهClickteam USA LLC
گوگل پلیcom.scottgames.fivenightsatfreddys

با ورود هیجان انگیز بازی دلهره آور Five Nights at Freddy’s که توسط ذهن مبتکر اسکات کاتون ساخته شده است، وارد قلمرو جذاب بازی های ترسناک شوید. بازی Five Nights at Freddy’s که در ابتدا در سال 2014 بر روی رایانه شخصی عرضه شد، اکنون سفر هیجان انگیز خود را به پلتفرم های تلفن همراه از جمله اندروید انجام داده است. با بازی پنج شب در کنار فردی برای اندروید، که دارای گیم پلی استراتژیک، تصاویری جذاب و داستانی جالب است، خود را برای تجربه ای اعتیادآور آماده کنید.

اندروید Five Nights at Freddy's دانلود بازی

گیم پلی بازی پنج شب در کنار فردی

گیم پلی بازی پنج شب در کنار فردی حول محور استراتژی، غرایز بقا و حیله گری می چرخد. نقش یک نگهبان امنیتی شبانه را به عهده بگیرید که وظیفه نظارت بر دوربین های نظارتی را دارد تا جلوی دزدان و متجاوزان را بگیرد. موفقیت شما به زمان بندی دقیق و مدیریت زیرکانه منابع بستگی دارد.

گرافیک بازی

وارد دنیایی پر از اتمسفر های گیرا شوید، جایی که انیماترونیک‌ های پیچیده همراه با جزئیات، حس ترسناکی را ایجاد می‌ کنند که شما را احاطه کرده است. برای رویارویی با گروه چهارجانبه انیماترونیک قدرتمند فردی فازبیر – بانی، چیکا مرغ و فاکسی روباه دزدان دریایی آماده شوید. هر کدام دارای رفتار های متمایزی هستند که در طول شب نیاز به استراتژی های مخصوص به خود را دارند.

اندروید Five Nights at Freddy's دانلود بازی

داستان بازی Five Nights at Freddy’s

داستان بازی Five Nights at Freddy’s  به این صورت است که باید سفری وحشت آور را آغاز کنید که پنج شب شوم را در بر می گیرد که هر کدام از نظر شدت ترسناک بودن و چالش افزایش می یابد. اگر جرات دارید تمام پنج شب را فتح کنید، اسرار شوم پنهان شده در سایه پیتزای فردی Fazbear را کشف کنید.

یک کابوس تمام عیار

برای هیجان و تپش قلب آماده باشید که شما را برای همیشه روی لبه صندلی خود نگه می دارد. محیط وهم‌ آور و ترس‌ های کوچک و بزرگ با هم ترکیب می‌ شوند و تجربه‌ای از بازی آدرنالین دار را در پنج شب در کنار فردی به ارمغان می‌ آورند.

اندروید Five Nights at Freddy's دانلود بازی

کاراکتر نقش اول

به عنوان کاراکتر نقش اول به جای نگهبان شبانه در Freddy Fazbear’s Pizza، قهرمان داستان، مایک اشمیت، بروید. در هر شیفت شبانه طاقت فرسای 12 ساعته از نیمه شب تا ساعت 6 صبح زنده بمانید، همه اینها در حالی است که هوشیارانه دوربین های امنیتی را زیر نظر دارید تا تعقیب بی امان انیماترونیک ها را خنثی کنید. مراقب کاهش ذخایر نیرو باشید. منابع خود را عاقلانه مدیریت کنید تا از پایان ناگهانی و سرد به دلیل تخلیه منبع تغذیه جلوگیری کنید.

پرده برداری از رمز و راز

با پیشروی در طول شب ها، خط داستانی معمایی بازی به تدریج آشکار می شود. با گوش دادن به تماس‌ های تلفنی مرموز از کارمندان سابق و کشف سرنخ‌ های پنهانی که در سرتاسر آن پراکنده شده‌اند، این داستان غم‌انگیز را با هم ترکیب کنید.

اندروید Five Nights at Freddy's دانلود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *