دانلود برنامه کنترل جامع محیط ویندوز O&O ShutUp

دانلود O&O ShutUp
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهO&O ShutUp
دسته بندینرم افزار
تاریخ انتشار13 دسامبر 2023
بازدید7 بازدید
ورژن1.9.1436.400
سیستم عامل ویندوز
حجم1 مگابایت

O&O ShutUp10 نرم افزاری هوشمند و مفید جهت کنترل کامل بر عملکرد ویندوز 10 و 11 می باشد که به حفظ حریم خصوصی کاربران کمک می کند و عملکرد های نا خواسته ای که باعث نقض حریم خصوصی و دسترسی به اطلاعات آنها می شود را غیر فعال می کند.

دانلود برنامه O&O ShutUp

تنظیمات حریم خصوصی در ویندوز

مایکروسافت از بیشتر داده‌ ها برای نمایش اطلاعات شخصی‌ کاربران استفاده می‌ کند که هدف آن آسان‌ تر کردن تجربه روزانه کار با سیستم عامل در دنیای مدرن است. به عنوان مثال، ویندوز 10 می تواند به شما یادآوری کند که به دلیل ترافیک در مسیر، 30 دقیقه زودتر به فرودگاه حرکت کنید. اما برای ارائه این اطلاعات به تقویم، ایمیل‌ های شما (یعنی ایمیل تأیید خط هوایی)، موقعیت مکانی و نقشه ترافیک جایی که زندگی می کنید نیاز دارد. از طرف دیگر ممکن است برخی از سرویس‌ های موجود داده‌ های WLAN شما را با مخاطبین فیس‌ بوک به اشتراک بگذارند، یا بدون احراز هویت، رایانتان را به شبکه های عمومی که اغلب غیر ایمن هستند متصل کنند که این امر خطر امنیتی قابل توجهی نیز به همراه دارد. در چنین موقعیتی متوجه خواهید شد که محافظت از حریم خصوصی چقدر اهمیت دارد.

حفظ حریم خصوصی کاربران

برنامه O&O ShutUp10 بهترین انتخاب برای کاربران در این زمینه است که تمام تنظیمات مهم جهت حفظ حریم خصوصی کاربران را یک جا به آنها ارائه می دهد. به هیچ دانش قبلی در زمینه فناوری اطلاعات نیازی نیست و همچنین لزومی به تغییر تنظیمات ویندوز 10 نیز وجود ندارد.

دانلود نرم افزار O&O ShutUp

نرم افزار O&O ShutUp چه کاری انجام می دهد؟

برنامه O&O ShutUp یک ابزار حفظ حریم خصوصی است که به شما امکان کنترل داده ها و نحوه مدیریت آنها توسط سیستم عامل را می دهد. علاوه بر این، می توانید تصمیم بگیرید کدام برنامه های سیستم عامل با تنظیم قوانین خاص یا با غیر فعال کردن کامل عملکرد شان نتوانند به اطلاعات شما و برنامه هایی خاص دسترسی داشته باشند. همه تغییرات مربوطه در سیستم عامل حفظ می شوند و نیازی نیست تا هر بار از طریق برنامه انجام شوند.

رابط کاربری

وقتی برای اولین برنامه O&O ShutUp را باز می‌ کنید، با یک رابط کاربری مینیمال و کاملا واضح مواجه می‌ شوید که همه گزینه‌ های موجود را در یک فهرست نشان می‌ دهد. برای دسترسی آسان‌ تر، عملکرد ها در گروه بندی های خاص قرار دارند و بیشتر حول محور حریم خصوصی و امنیت کاربران مانند غیر فعال کردن دسترسی به داده ها در برخی برنامه ها و جلوگیری از نمایش تبلیغات به شما می پردازند. با کلیک بر روی هر گزینه می توانید توضیح مختصری از نحوه عملکرد هر کدام را مشاهده کنید که این قابلیت برای مبتدیان بسیار عالی است.

دانلود O&O ShutUp برای ویندوز

نظارت کامل بر عملکرد سیستم عامل

در نهایت می توان گفت که این ابزار دارای ویژگی های مفید بسیاری جهت اعمال تغییرات در حساب‌ های کاربری ثبت‌ شده در رایانه های شخصی است که مشابه برنامه گلاری ملور هانتر Glary Malware Hunter به منظور نظارت دقیق بر عملکرد سیستم عامل و بهبود تجربه کاربری صورت می گیرد. فقط توجه داشته باشید که O&O ShutUp بیشتر برای کاربران با تجربه پیشرفته در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *