دانلود برنامه Auslogics Registry Cleaner Pro

دانلود Auslogics Registry Cleaner Pro
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهAuslogics Registry Cleaner Pro
دسته بندینرم افزار > نرم افزار کاربردی
تاریخ انتشار22 دسامبر 2023
بازدید11 بازدید
ورژن10.0.0.4
نسخه کرکدارد
سیستم عامل ویندوز
حجم19 مگابایت

نرم افزار هوشمند Registry Cleaner اپلیکیشن مفیدی است که رجیستری ویندوز شما را اسکن کرده و آن را تعمیر و بهینه می کند تا خطا ها و خرابی ها را از بین ببرد و عملکرد پایدار را برای سیستم شما بازیابی نماید. به همین ترتیب باعث افزایش مجدد سرعت کامپیوتر می شود و سبب می گردد تا سیستم عامل با حداکثر توان و به نحو احسن به کارش ادامه دهد.

دانلود نسخه پرو برنامه Auslogics Registry Cleaner

بهینه سازی رجیستری با برنامه Auslogics Registry Cleaner Pro

رجیستری ویندوز قابل دسترس ترین و آسیب پذیر ترین بخش رایانه شما در برابر خطا ها است. همانطور که نرم افزار را نصب و حذف می کنید، مشکلات کم کم خودشان را نشان می دهند مثلا عدم حذف کامل یک نرم افزار در رجیستری ویندوز باعث خطا های سیستم، کاهش سرعت بوت شدن و خرابی آن می شود. بنابراین بسیار مهم است که کد های قدیمی را در رجیستری شناسایی کرده و با پاک کردن همه موارد نا خواسته و رفع همه خطا هایی که در طول زمان انباشته می شوند در بهترین حالت نگه دارید. Auslogics Registry Cleaner برای بهینه سازی سریع و ایمن رجیستری طراحی شده است که می تواند خطا های مختلف رجیستری را شناسایی و بر طرف کند.

حل مشکلات مربوط به ویندوز

ممکن است بعد از گذشت چندین روز از نصب ویندوز با مشکلاتی از قبیل فریز شدن، پرش های ناگهانی، کاهش سرعت ویندوز و ارور های ظاهر شده مواجه شوید. این مشکلات ممکن است باعث کاهش قابل توجه عملکرد رایانه شما گردد و استفاده از آن را کمی دشوار کند. به دلایل مختلفی این مشکل ایجاد می شود. مثلا در اثر نصب و یا حذف نرم افزار و یا تغییرات اعمال شده توسط برخی ابزار ها این مشکلات ظاهر می گردد و باعث کاهش سرعت بوت شدن سیستمتان می شود. هم چنین با این برنامه می توانید به راحتی کد های خراب شده را ترمیم نمایید و سرعت سیستم را افزایش دهید.

دانلود نرم افزار Auslogics Registry Cleaner

چرا باید از برنامه Auslogics Registry Cleaner استفاده کنیم؟

این برنامه کاملا رایگان است و هیچ محدودیتی برای استفاده خانگی یا تجاری ندارد. به روز رسانی منظم و رایگان در آن گنجانده شده است. برنامه تحت کنترل شماست می توانید ورودی‌ های رجیستری را که مشکل ساز است، مرور کنید و هر کدام را که خواستید، حذف کنید. همچنین می توانید یک نقطه بازیابی به طور پیش فرض ایجاد کنید تا به راحتی بتوانید تغییرات را بعداً بر گردانید. کیفیت مورد تایید صنعت فناوری انحصاری Auslogics در آزمایش‌ های متعددی که توسط سازندگان رایانه‌ های شخصی انجام شده، ایمن و مؤثر ثابت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *