دانلود بازی جنگهای صلیبی 1 Stronghold Crusader HD

دانلود Stronghold Crusader HD
امتیاز شما ثبت شد ♥
نام برنامهStronghold Crusader HD
دسته بندیبازی
تاریخ انتشار24 فوریه 2024
بازدید20 بازدید
سیستم عامل ویندوز
حجم874 مگابایت

جنگهای صلیبی 1 Stronghold Crusader HD بازی مهیجی در سبک بازی های استراتژیک در قرون وسطی از استودیوی فایرفلای است که در سال 2002 منتشر شد و به دلیل داستان بازی که سفر به سرزمین‌ های دور عربی با جنگجویان شجاع و سلاح‌ های مختلف است شهرت دارد. این بازی شما را وارد نبرد های تاریخی جنگ های صلیبی با مخالفان شیطانی در ژانر تاریخی می کند که در قالب بیش از 100 ماموریت ساخته شده است. در ابتدای بازی باید با منابعی که بدست می آورید به ساخت سرباز و تزیین قلعه خود بپردازید. در هنگام حمله دشمن می توانید با تیر و کمان هایی که در اختیار دارید با آن ها به جنگ بپردازید و یا آن ها را آتش بزنید. نقشه های زیادی در این بازی هست که هر کدام چالش های خود را دارد. در زمینه سربازان نیز می توانید از شوالیه ها و جنگجویان صلیبی استفاده کنید. این بازی از ویندوز XP، ویستا، 7، 8 و 10 پشتیبانی می کند.

دانلود بازی Stronghold Crusader HD

داستان بازی جنگ های صلیبی 1

بازی جنگ های صلیبی 1، نقش ریچارد شیردل و صلاح الدین را زنده می کند و نگاهی گذرا به زندگی آنها دارد. در این بازی باید گروهی مصمم از صلیبیون را که توسط قرن‌ ها جنگ وحشیانه شکل گرفته است، در میان مه و گرمای صحرا رهبری کنید، سپس برای آزادی خود به عنوان صلاح الدین قدرتمند بجنگید. جنگ های صلیبی دارای چندین کمپین است که جنگ‌ های صلیبی اول، دوم و سوم و همچنین درگیری‌ های درون هر ایالت صلیبی را به صورت مستند روایت می‌ کند.

ویژگی های نسخه بروز شده Stronghold Crusader HD

در بروز رسانی های جدید بازی Stronghold Crusader HD، گرافیک بالا با وضوح بیشتر را مشاهده می کنید و از این رو کنترل بیشتری بر سربازان خود نسبت به قبل دارید. نمای جدید میدان نبرد به شما این امکان را می‌ دهد تا بزرگ نمایی داشته باشید و در زمان واقعی، کل نقشه را بر روی یک صفحه، مشاهده کنید. با پشتیبانی از رزولوشن های HD جدید، می توانید کل میدان نبرد را روی یک صفحه نمایش مشاهده کنید. چنان چه دشمن از پشت به شما حمله کرد، روی دروازه های قلعه پیشروی کنید و وانمود کنید که عقب نشینی کرده اید تا دشمن را در تله بیندازید.

دانلود بازی Stronghold Crusader 1

تفاوت بازی Stronghold Crusader Extreme با نسخه معمولی

Stronghold Crusader Extreme دقیقاً مانند Stronghold Crusader اصلی بازی می کند، فقط علاوه بر مواردی که در نسخه معمولی آن دیده می شود، چندین مرحله و لرد دیگر دارد که جذابیت بازی را چندین برابر کرده است. در این نسخه سرباز ها از 1000 به 10000 واحد افزایش یافته است و قدرت های تاکتیکی ویژه ای مانند تیر اندازی نیز به آن اضافه شده است. در چهار لشکر کشی تاریخی به صلیبیون یا نیرو های صلاح الدین بپیوندید، قلعه بیابانی خود را طراحی کنید و با 100 ماموریت مختلف و منحصربه فرد مبارزه کنید که هر کدام از قبل چالش برانگیز تر هستند. هم چنین فرماندهی واحد های جدید را با توانایی‌ های منحصر به‌ فرد، مانند قاتل مخفی و کماندار اسب زیرک انجام دهید.

دانلود بازی جنگ های صلیبی یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *